Pamiętacie czasy Kasi i Tomka? A może lepiej perypetie pięknej i solidnej prawniczki Magdy Miłowicz w serialu Magda M., który zrobił wielką furorę, a dodatkowo był dźwignią kariery dla takich aktorów jak Paweł Małaszyński, czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Zresztą, sama Joanna Brodzik, również dała się wtedy poznać jeszcze szerszej publiczności. Dzisiaj Asia powraca w pięknym stylu i ogłasza: Mam 40 lat i jestem z tego dumna!

Czy Joanna Brodzik zmieniła się od tego czasu? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim w jej życiu pojawiły się dzieci, ma dwójkę chłopców, bliźniaków z jej życiowym partnerem Pawłem Wilczakiem, z którym weszła w bliższą relacją podczas kręcenia bardzo fajnego serialu Kasia i Tomek. Są uważani za jedną z najzgodniejszych i trzymających się razem par polskiego showbiznesu. Asia błyszczała wtedy na salonach, była wręcz rozchwytywana, gazety z jej twarzą na okładce sprzedawały się jak świeże bułeczki, a Asia niejednokrotnie została wybrana najpiękniejszą i najlepiej ubraną polską aktorką. Pamiętamy doskonale serial Magda M. i startową piosenkę: Chodź pomaluj mój świat. Większość Polek z zapartym tchem śledziła losy Magdaleny Miłowicz…

Joanna Brodzik nadal wyróżnia się wśród polskich aktorek gustem i smakiem modowym. Jej kreacje inspirowały wiele kobiet w Polsce, sama przyznawała, że nie lubi przepłacać za ubrania, szuka w sieciówkach i udaje jej się często złowić coś wyjątkowego. Nadal widać, że ma dobry gust, a z wiekiem zmienił się styl ubierania, na bardziej stonowany, ale z elementami czegoś szalonego – co jest uwodzicielskie i świeże.

Solenizantce (w sumie Asia jest z 11 stycznia, ale do TVNu przyszła już teraz) życzymy 100 lat, dobrej passy aktorskiej i samych sukcesów!