Finał Top Model już za nami, ale nadal nie cichną komentarze po wyborze Zuzy Kołodziejczyk na zwyciężczynię…Kto tak naprawdę najjaśniej błyszczał w TVN na żywo? Chyba jurorzy Top Model wyglądali na finale najlepiej…Anja Rubki, Joanna Krupa i pozostali byli ubrani w modne ciuchy z najlepszych Domów Mody, jakie?

Kto zachwycił? Od kogo powiało nudą? Oto jurorzy Top Model w finałowym odcinku programu:

1. JOANNA KRUPA

Joanna Krupa jak zwykle nie zawiodła, bardzo podoba Nam się delikatny i zwiewny gust Joanny i tę stylizację również uważamy za bardzo udaną! Asia postawiła na polską markę i wybrała pudrową sukienkę od Dawida Wolińskiego, kolegi z jury! Do tego dopasowała buty od Giuseppe Zanotti’ego. To wszystko jest bardzo w stylu Joanny Krupy. F&Ls zwrócił również uwagę na cudowną fryzurę Asi, podoba Nam się w jasnym blondzie tak romantycznie upiętym!

2. ANJA RUBIK

Anja Rubik znów pokazała, że jest obywatelką świata i założyła bardzo odważną, typowo high fashion stylizację. Supermodelka miała na sobie ubrania od Anthony’ego Vaccarello, bluzka z bardzo dużym dekoltem w kopertowym stylu, asymetryczna spódnica z metalowymi wstawkami oraz obowiązkowo biżuterię Apart, którą reklamuje. Anja podkreśliła wszystkie swoje atuty – wzrost i wyrazistość.

3. KATARZYNA SOKOŁOWSKA

Debiutantka w roli jurorki Top Model, Kasia Sokołowska postawiła na polską markę Paprocki&Brzozowski, metaliczna sukienka, rozkloszowana u dołu w stylu lat 60. oraz buty Casadei wyglądały zjawiskowo. Czy Kasia spisała się w tej edycji Top Model? Według nas podeszła do programu chyba zbyt poważnie, więcej luzu Pani Kasiu!

4. DAWID WOLIŃSKI

Ale jurorzy Top Model to również męska strona, reprezentowana przez projektanta Dawida Wolińskiego, który sam sobie zaprojektował marynarkę i dobrał do niej buty od Jimmiego Choo! Do tego ciemne jeansy i szary podkoszulek. Wyszło bardzo nowojorsko!

5. MARCIN TYSZKA

Fotograf Marcin Tyszka pokazał, że jurorzy Top Model są również kreatywni. Komplet KEZNO i lakierki YSL. Do tego seledynowe skarpetki!

6. MICHAŁ PIRÓG

Prowadzący Michał Piróg w smokingu od Malwiny Wędzikowskiej i w butach Balenciaga. Nie za klasycznie jak na kontrowersyjnego tancerza?

A Tobie które ubrania jurorów Top Model podobało się najbardziej?

*zdjęcia: topmodel.tvn.pl