Kto by przypuszczał, że ten blondyn z Tennessee osiągnie taki sukces? Dzisiaj w naszym przeglądzie najseksowniejszych aktorów : Justin Timberlake. Co sprawia, że zdobył tyle kobiecych serc włączając Britney Spears, Cameron Diaz, czy Jessicę Biel? Jaki jest i co kolekcjonuje? Jeden z producentów filmowych powiedział o nim, że czego dotknie się Justin, zamienia się w złoto…

Justin Timberlake to bardzo pociągający typ faceta, jest szczupły, dość filigranowy, ale wysportowany, ma jasne, kręcone włosy (kiedyś jego znak charakterystyczny, teraz obcina się bardzo krótko), niebieskie oczy, jasną cerę i zawadiacki uśmiech. Dodatkowo, ma magnetyzujące spojrzenie i urzeka niewinną urodą. Jest facetem bardzo zadbanym, wypielęgnowanym, ma świetny styl ubierania i jest podobno bardzo otwartym człowiekiem, utrzymuje kontakt z fanami, udziela wywiadów i lubi sporty ekstremalne.

Zaistniał bardzo wcześnie, już jako dziecko należał do słynnego Klubu Mickey Mouse (telewizyjne show), gdzie wypłynęły takie gwiazdy jak właśnie Britney Spears, Christina Aquilera, czy Ryan Gosling.

Prawdziwa kariera piosenkarza przyszła już w wieku 14 lat, został wybrany do legendarnego zespoły NSYNC i szybko się spodobał, był niewinny, miał anielską buzię i bardzo charakterystyczny, wysoki głos. Dodatkowym atutem  Justina było to, że świetnie tańczył: miał wszystkie cechy, żeby amerykański sen w jego przypadku się spełnił. Od samego początku wyróżniał się w NSYNC.

Branża muzyczna szybko zrozumiała, że na tym chłopaku można zarobić miliony. Nie wiadomo do końca, czy Justin związał się z Britney Spears poprzez namowę PRowców, czy to faktycznie z miłości. Tak, czy owak para ogłoszono królami pop. Justin szybko jednak zaczął robić karierę solową (2002 r.). Wiadomość o rozstaniu zszokowała Amerykę, ale Justin parł do przodu, dużo pracował: przyszła jedna płyta, potem druga, okazało się, że Justin ma niewiarygodny talent, na jego koncerty przychodziły masy ludzi: Justin śpiewał, tańczył, żartował. Piosenki  Cry me a river, Rock your body, Like I love you biły rekordy popularności, a sam Justin stworzył własny niepowtarzalny styl śpiewania i ubierania, który do tej pory naśladuje wielu wokalistów (marynarki, sweterki w serek, kapelusze, duże okulary, trampki), Justin łączy styl sportowy z elegancją. Jest uznawany do tej pory za jednego z najlepiej ubranych aktów/piosenkarzy.

W 2010 roku spróbował swoich sił w aktorstwie (marzył o tym od dawna). Zagrał w filmach To tylko seks, Dopóki piłka w grze i filmowym HICIE Social Network.

 

Z ciekawostek:

1. Kolekcjonuje trampki

2. Posiada kilka motorów Harley Davidson i kilka samochodów marki Mercedes

3. Jest fanem Bjork i muzyki country

4. Przyjaźni się z liderem zespołu Coldplay i swoim prywatnym asystentem

5. Kocha jazdę na nartach i snowboardzie

6. Był pierwszą ofiarą Ashtona Kutcher’a w programie Punk’d na MTV

7. Jego rodzice są po rozwodzie

8. Niedawno poślubił Jessicę Biel, ślub odbył się we Włoszech

źródło: fragmenty tłumaczenia wolnego artykułu pt. Justin Timberlake/IMDb