Niektóre dziewczyny bardzo gładko przechodzą okres dojrzewania, inne wstydzą się wyjść z domu, przez okropny trądzik. Nudziara ma dla Was bardzo łatwy sposób na szybki, domowy, lekki peeling twarzy, a tak naprawdę lekarstwo które odżywi twarz, da natychmiastowe efekty, czyli peeling twarzy HOME MADE..

Niestety problemy ze skórą twarzy w latach młodzieńczych dają się we znaki również później. Walczymy z plamkami na twarzy, naczynkami krwionośnymi, część z Nas nadal ma jakieś drobne wypryski, szczególnie przed okresem.Aby zrobić ten lekki peeling twarzy potrzebujesz tylko dwóch rzeczy, aby zrobić taką kurację/peeling twarzy:

1. Cytryna (najlepiej świeża), przekrojona na pół

2. Miód – łyżeczka dosłownie (nieważne jaki, byle był miodem, najlepiej jednak, aby miód miał maleńkie grudki)

JAK ZROBIĆ TAKIE PEELING TWARZY?

Wystarczy, że weźmiesz cytrynę i nożem obierzesz jej skórkę, (nie całą cytrynę, zrób dwa pełne koła nożem) i na tę cytrynę nalej łyżkę miodu. Teraz wcieraj bezpośrednio cytrynę z miodem w twarz, szczególnie w te miejsca, gdzie masz niedoskonałości, możesz zahaczyć również o brodę i czoło, bo one są narażone na największe wysuszanie w zimie. I domowy peeling twarzy gotowy! Uważaj tylko na oczy, bo cytryna bardzo piecze, gdy wpadnie do oka, więc oczy omijaj!. Skóra powinna nie tylko poczuć się świeższa, ale również lekko wybielona (bo cytryna ma takie właściwości). Może kłopoty z twarzą nie znikną na zawsze po takim jednym, babcinym zabiegu, ale na pewno dadzą doraźny efekt.

A może Wy macie jakieś domowe sposoby na trądzik? Czy wypryski przed okresem? Piszcie!