Nadszedł sezon na książki i to nie byle jakie! Nudzi@ra zrobiła dla Ciebie research wśród dobrych książek polskich. Ta kobieca literatura spodoba się kobietom inteligentnym, otwartym i lubiącym spędzać swój czas wolny przy zapachu kartek książkowego papieru.

Oto kobieca literatura, która może zainteresować nawet najbardziej wymagającą Panią:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Izabela Sowa – książki tej polskiej autorki biją rekordy sprzedaży, z bohaterami z książek Sowy będą utożsamiać się 20-sto i 30-sto latki, którym nie brak takich samych problemów jak w książkach Sowy tj. samotność, niska samoocena, mobbing korporacyjny, zdrada, czy nawet wszechobecny kryzys i zaciskanie pasa. Trzy książki z cyklu ,,seria owocowa” to obraz ludzi w Twoim wieku i niekiedy wyznaczanie drogowskazów jak postępować nie należy, albo wręcz odwrotnie.

[box_style_one] Polecane tytuły, książka dla kobiet: „Smak świeżych malin”, „Herbatniki z jagodami”, „Zielone jabłuszko” i „Cierpkość Wiśni” i „Agrafka”.[/box_style_one]

kobieca literatura

Cierpkość wiśni/selkar.pl

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Katarzyna Michalak – miłość, zdrada, pasja, rozczarowanie pisane językiem lekkim i pociesznym, powieści Katarzyny Michalak czyta się dobrze i szybko. W internecie często porównywana w komentarzach do Grocholi. W książkach Michalak znajdziesz często perypetie Kobiet przy których można i uśmiać się i wzruszyć, zapomnieć o swoim świecie chociażby na chwilkę.

[box_style_one]Polecane pozycje: ”Poczekajka”, ”Zachcianek”, „Zmyślona”, ”Bezdomna”.  [/box_style_one]

książka dla kobiet

Bezdomna/selkar.pl

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Monika Szwaja – książki wciągają od pierwszej strony, a Monika Szwaja porusza w nich nie tylko tematykę typowo kobiecą, czyli miłość i rozczarowanie, ale również problemy z jakimi boryka się nowoczesna Kobieta np. posiadanie dzieci, kariera. Język książek Szwaji jest nieprzesadzony, prosty, lekki, dlatego powieści się ,,połyka”.

[box_style_one] Szczególnie polecane tytuły:  ”Zupa z ryby fugu”, ”Gosposia prawie do wszystkiego”. [/box_style_one]

literatura kobieca

Zupa z ryby fugu/selkar.pl

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] Magdalena Samozwaniec – z lekką nutka feminizmu, dobrym humorem, satyrą i mimo, że pisarka nie z tej epoki, problemy Kobiet pozostały praktycznie niezmienne w pewnych sferach. Samozwaniec potrafi wbić szpilkę w męskie ego, ale i lekko nakłuć to kobiece. Ta kobieca literatura spodoba się Babeczkom, które nie liczą tylko na miłość i happy end w książkach.

[box_style_one]Polecane tytuły „Maria i Magdalena”, „Z pamiętnika niemłodej mężatki”, „Z pamiętnika młodej mężatki”. [/box_style_one]

A jaka literatura kobieca ciekawi Ciebie?