Nadchodzi wiosna, a Ty czujesz się nieatrakcyjna, zapyziała, gruba? Skąd my to znamy! Wiesz, że na wiosnę wcale nie czujemy się dużo lepiej, tym bardziej, jak wychodzimy na zewnątrz i patrzymy na świetnie ubrane, młode dziewczyny… Oto kobiece porady jak odzyskać pewność siebie na wiosnę?

Dałabyś dużo, żeby cofnąć czas? Ale PO CO? Ty jesteś równie atrakcyjna tylko gdzieś po drodze musiałaś o tym zapomnieć?

Weź się za siebie! To ma Cię zmobilizować, a nie zdemotywować! Siedzenie w domu przed telewizorem i gapienie się w kolejny nudny serial wyprowadzi Cię na manowce. Jeśli chcesz poczuć się znów atrakcyjniejsza i ważna skorzystaj z kilku wskazówek. Oto kobiece porady na wiosnę:

1. Zacznij ćwiczyć! Zapisz się na fitness, wykup karnet, a bardziej Cię zmobilizuje. Wyciągnij męża, partnera – jeśli będziecie chodzić we dwójkę poczujecie się bardziej zmobilizowani! Te kobiece porady pomogą Ci wrócić do formy!

2. Idź na solarium – wiemy, wiemy, że to niezbyt zdrowe, ale nie idziesz tam po to, żeby mieć hebanową i kiczowatą opaleniznę, ale, żeby złapać trochę sztucznego słońca – naukowcy z Oxfordu udowodnili, że mocno wpływa to na kobiece samopoczucie i poczucie własnej wartości.

3. Zmień dietęogranicz sól i cukier, jedz mniej mięsa (szczególnie tłustego), jeśli lubisz smażyć, bo zamień olej na ten z pestek winogron, czy sojowy. Staraj się jeść więcej owoców i warzyw, zamiast szynek, które nie wiadomo ile leżą na sklepowych półkach

4. Uprawiaj częściej seks nie śmiej się, osoby, których pożycie jest owocne, czują się mniej zestresowane!

5. Przestań się wszystkim przejmować nie uratujesz całego świata, a przeziębienie dziecka przejdzie po tygodniu! Za bardzo się wszystkim martwisz i denerwujesz, przez to boli Cię brzuch, możesz nabawić się wrzodów na żołądku i sama się z tego wszystkiego rozchorujesz!

6. Idź sama na spacer przemyśl różne sprawy, uspokój się wewnętrznie!

7. Jeśli masz problemy z zaśnięciem zawsze możesz skorzystać z ziołowych tabletek, żeby Twój sen był głęboki

8. Zrób MAPĘ MARZEŃpowycinaj z gazet, z internetu kilka rzeczy, które chciałabyś mieć/osiągnąć i przywieś mapę do lodówki lub w inne widoczne miejsce, to jak samospełniająca się przepowiednia!

9. Myśl pozytywnie – siedzenie i zamartwianie się, że będzie jeszcze gorzej do niczego nie prowadzi, żyj dnie dzisiejszym!

10. Rzuć palenie – i ostatnie kobiece porady, to co najtrudniejsze, ale może się udać!