Skóra powraca do mody jak bumerang, tak niedawno nosiłyśmy gładkie, czarne kurtki skórzane tzw. ramoneski, czarny był bardzo modnym kolorem 2012. Ale co teraz? Czy czarna skóra nadal będzie w modzie. TAK! Ale co powiesz na skórę kolorową? I tak z czernią będzie konkurowała czerwień, łosoś a nawet kolor rudy!

Kolorowa skóra to kolejny HIT tego sezonu, to ukochany materiał sióstr Kardashian, a w szczególności Kim Kardashian, która nawet w ciąży wybiera skórzane stylizacje. Musimy rozczarować wielbicielki przecen i tańszych okazji, prawdziwe ubrania ze skóry są bardzo drogie i kosztują nawet w okolicach 3 tyś za ciuch!

Ale spokojnie, sieciówki zadbały, żeby ich towar wyglądał jak prawdziwa skóra, ale w rzeczywistości to skóra ekologiczna (np. New Look, gdzie pełno jest modnych ubrań skóropodobnych). Dzisiaj zabieramy Was na krótką wycieczkę cenową od najdroższych wyrobów skórzanych po te tańsze. Podoba Ci się?

 Kolorowa skóra to dopiero początek gorącego sezonu 2013. Według Nas nie warto przepłacać za ubrania, bo moda ciągle się zmienia, więc my inwestujemy w skóropodobne towary. Fashionandlifestyle.pl bardzo podobają się wszystkie paski ze skóry ekologicznej dostępne w Reserved, większość z nich kosztuje 24,99zł oraz skórzane spódnice.

Wbrew powszechnej opinii skórę można prać ręcznie i wcale się nie kurczy! Jak wiadomo, prawdziwa skóra również ma swoje plusy, jak na przykład wytrzymałość, jeśli masz ramoneskę z naturalnej skóry to wiesz o czym mowa. Pamiętaj, żeby kolorową skórę zestawiać z ubraniami pastelowymi, stawiaj na stonowane kolory. Skóra w kolorach miętowym i łososiowym będę mocnym akcentem w modzie ulicznej.

Wspomnieć można, że Ameryka lat 80. stała kolorowymi skórami, większość gwiazd nosiła wielokolorowe skóry w przeróżnych odcieniach. Najmodniejszymi były skóry w kolorze różowym, neonowym i oczywiście z elementami czarnego. Młodzież nosiła albo bardzo krótkie skóry, albo wręcz przeciwnie, dzisiaj takie skóry z powodzeniem moglibyśmy nazwać oversizeowymi. Kolorowe skóry później przeżywały swój cichszy okres, żeby znowu zawitać do mody!