82złDzisiaj Nasze serca podbiła czerwona pomadka, postanowiłyśmy dobrać właśnie do czerwonej pomadki jakąś ciekawą, kobiecą stylizację, którą można wykorzystać do pracy, czy na spacerek. Ponieważ czerwona szminka już sama w sobie jest podana na ostro, zestaw modnych ubrań troszkę stonuje temperament krwistej czerwieni i doda Kobiecie elegancji. Zobacz stylizację koronkową z czerwonymi ustami:

To bardzo kobiecy look, wyciągnięty z ulic Nowego Yorku, gdzie często można spotkać Kobitki właśnie w takim stylu. Zobaczcie jak wygląda ta stylizacja:

 

na dzis

1. Cieliste szpilki z czerwoną podeszwą HIT! Kupić je można w DEEZEE za 82zł w cenie promocyjnej

2. Beżowo-czerwona torebka z H&M za 145zł

3. Czerwona, ołówkowa spódnica Top Secret w promocji za 39,99zł HIT CENOWY!

4. Koronkowa bluzka na grubych ramiączkach z baskinką New Look za 85zł

5. Szminka czerwona Delux Shine Gloss Stylo, Flormar za 18zł

 

fashionJesteśmy pewne, że gdzieś w waszych szafach leży pewnie koronkowa, zapomniana bluzka, bo kiedyś były piekielnie modne, pamiętajcie, że możecie taką bluzeczkę sobie przerobić u krawcowej, albo spróbować samej, w dobie kryzysu trzeba jakoś kombinować. My mamy taką koleżankę, która niektóre ubrania po prostu farbuje barwnikami na nowe kolory, żeby nie kupować:) Wracając do czerwonej szminki pamiętajcie, żeby nie przesadzić z czerwienią w stylizacji, gdyż ogólnie krwiste usta trochę postarzają, więc dobrze jest odmłodzić się nowoczesną stylizacją!