Do strojnych sukienek i futer świetnym dodatkiem będzie kryształowa biżuteria, czyli pierścionki, zegarki, torebki, bransoletki, a szczególnie kolie…

…wyglądające na diamentowe, z jasnymi kryształami, ewentualnie przeplatającymi się z kryształami w kolorze starego złota. Taka biżuteria z kryształami pojawia się w wielu książkach pisarzy rosyjskich, kryształy nosiła np. Anna Karenina! Gdzie kupić taką biżuterię i czy jest droga?

To czy kryształowa biżuteria jest droga zależy oczywiście od jej typu. W większości to biżuteria srebrna. Znajdziecie tutaj piękną biżuterię sztuczną, która wbrew powszechnym mitom wcale nie czernieje, czy wyciera się, wręcz przeciwnie – jest bardzo wytrzymała i możesz spokojnie nosić ją przez kilka sezonów. Te z prawdziwego białego złota, z brylantami przyprawiają o zawrót głowy, ale niestety nie tylko wyglądem, ale i kosmiczną ceną! Zawsze możesz zdecydować się na drugi wariant. My zauważyłyśmy dwa typy kobiet jeśli chodzi o zakupy jubilerskie: te pierwsze, które wolą kupić dużo w sklepach typu Motylek, czy Clarie’s oraz te drugie, które kupują jedną błyskotkę, ale w gigantycznej cenie w sklepach typu: Apart, czy Kruk. Trzeci typ kobiet – czyli NIE noszące biżuterii nie istnieje:)

A teraz do rzeczy, najbardziej cenowo i gatunkowo podoba się nudziarze kryształowa biżuteria z River Island, jest elegancka, wygląda na luksusową i ceny są dość atrakcyjne!

Takie świecidełka w tym sezonie dostaniecie również w innych sklepach. Kolejnym, który nudziarze przypadł do gustu jest Apart, biżuteria apart pięknie  świeci i błyszczy, a kryształową biżuterię możecie założyć zarówno do wigilijnego stołu jak i na szalonego sylwestra!

Akurat w Aparcie wszystko znajdziecie na miejscu, każdy produkt kupicie od ręki po dokładnie takiej cenie jaką tutaj widzicie! Kryształowa biżuteria to produkt, który znajdziecie również w New Looku, mają jej tam bardzo dużo, my wybrałyśmy najciekawsze, naszym zdaniem modele. Zobaczcie jak wygląda kryształowa biżuteria z tej sieciówki:

I znów do cen trzeba doliczyć koszt przesyłki, zresztą w stacjonarnych sklepach też jest doliczany do tego koszt podróży, koszty podatkowe. Generalnie trzeba dodać od 15 do 20zł do każdej ceny. Jak byśmy mieszkały w Wielkiej Brytanii, to mogłybyśmy kupować te towary po ich cenach, czyli taniej:)