Kolorowe, ogromne kryształy spotkamy teraz nie tylko na kolczykach – biżuteria będzie przyciągać wzrok dzięki tym cudnym wzorom i kolorom…

…ciekawe naszyjniki, torebki ze zdobieniami, duże bransolety, a nawet etui na telefon będą pokryte świecidełkami. Kryształy nie są prawdziwe, więc i ceny atrakcyjne. Wiosna 2013 to sezon na niedbale porozrzucane kolorowe kryształy zarówno na biżuterii, jak i dodatkach.

Taka biżuteria jest bardzo strojna i nie wymaga już szaleństwa w stylizacji, pasuje do niej zarówno mała, czarna, jak i bardziej zwiewna, kobieca stylizacja np. kwiatowa.

Gdzie kupić takie kryształy w biżuterii?

Kolczyki różowo-fioletowe H&M

Pierścionek z krzyżem

Kolczyki wściekły róż

Pierścionek z różowym oczkiem APART

Pierścionek z oczkiem turkusowym APART

Kolia z różowym sznurem H&M

Kolia pomarańczowa Stelladot.com, 355zł

Kolia kolorowa Bijou Brigitte, 55zł

Ale to nie wszystko! Wielkie kryształy obecne będą również na innych akcesoriach, modnych torebkach, czy nawet czapkach z kryształami, które szczególnie upodobała sobie Doda!

Czapeczki fioletowa i brązowa River Island, 175zł

Buty ShoeTopia Avenue, 860zł (na zamówienie)

Kołnierz StarButik, 150zł

Osłona na telefon H&M, 99zł *tylko w stacjonarnych

Podobają Nam się te wielkie kryształy, lub mniejsze kryształki, chociaż ceny niektórych wydają Nam się bardzo przesadzone. Ciekawe, czy Wy posiadacie w swoich kolekcjach takie świecidełka, czy nie przepadacie za nim? Niektóre Kobitki twierdzą, że to styl lekko bazarowy i kiczowaty. Zgadzasz się?

Nudzia@ra serdecznie poleca duże kryształy na różnych dodatkach biżuteryjnych, nadają stylizacji wielkomiejskiego looku, a niektóre z nich działają nawet jak talizmany! Jeśli biżuteria z kryształów wydaje Ci się za droga, możesz z powodzeniem sama stworzyć ciekawy komplet kryształowej biżuterii ręcznie robionej, jedyną rzeczą jaką musisz zrobić to udać się do pasmanterii, tam znajdziesz wiele ciekawych kryształów i kryształków, które można kupić zarówno na wagę jak i na sztuki. Takich dodatków do wyrobu własnej biżuterii szukaj również w internecie, jest tego mnóstwo i ceny są wyjątkowo niskie! Może znajdziesz pasję?