Masz już dość trzymania kosmetyków w miękkich kosmetyczkach, gdzie niczego nie możesz znaleźć, a materiał strasznie szybko się brudzi?

A zastanawiałaś się kiedyś nad kuferkiem na kosmetyki? Takiego produktu używają głównie profesjonaliści i wizażystki i fryzjerzy, ale warto odłożyć na niego pieniążki, bo…

 

Zalety takich kuferków:

1. Twoje kosmetyki nareszcie będą ułożone w jakimś porządku, cienie z cieniami, korektory z korektorami i tak dalej – czasem mamy wrażenie, że posiadamy tony kosmetyków, ale gdy przychodzi zrobić TEN makijaż, to wszystko nagle pogubione!

2. Kuferek na kosmetyki jest zamykany, a więc unikasz roznoszenia kosmetyków przez niemile widzianych w twojej kosmetyczne współlokatorów np. siostra, czy małe dzieciaki!

3. Poręczny i niewielki – produkty tego typu są dość kompaktowe i wyglądają bardzo profesjonalnie, a więc będziesz go mogła schować w kąt i sięgać po niego tylko w razie potrzeby…

Jeszcze nie przekonana, spójrz w takim razie jak wygląda otwarty kuferek na kosmetyki:

kuferek na kosmetyki

Kuferk na kosmetyki MakeUp Academy, MUA/ mat. cocolita.pl

Tym razem nudziara poleca konkretny kuferek na kosmetyki z firmy MakeUp Academy. Za taki gadżet trzeba zapłacić 129,90zł na cocolita.pl. Oto co można dowiedzieć się ze strony na temat tego pudełka na kosmetyki:

[quotes] Duży kuferek do przechowywania kosmetyków i akcesoriów do makijażu świetnie sprawdzi się dla profesjonalnych wizażystów, makijażystów czy fryzjerów, a także do użytku domowego. Jest bardzo pakowny posiada 3 poziomy, dzięki czemu zmieści się do niego wiele kosmetyków. Wyposażony jest także dodatkowo w 2 zatrzaski, które można zamknąć kluczykiem, by zabezpieczyć zawartość kasetki przed kradzieżą. Plastikowa rączka w srebrnym kolorze umożliwia swobodne przenoszenie kuferka. Chroni kosmetyki i akcesoria umieszczone w kuferku przed uszkodzeniami [/quotes]

 Wysokość zamkniętego kuferka: 22cm

Szerokość zamkniętego kuferka: 20cm

Długość kuferka: 29,5cm

Podoba Ci się takie coś na kosmetyki? A może masz swoją opatentowaną metodę segregowania i organizowania sobie swojej wsłasnej kosmetyczki? Podziel się tym z innymi Kobietkami, na pewno będą wdzięczne!