Sylwester za pasem, jaki lakier do paznokci wybierzesz? Wiele Kobiet zakupiło w tym roku czarne kreacje przyozdobione złotem, złotymi cekinami, złotym pyłkiem, złotymi wzorkami lub srebrnymi ich odpowiednikami – generalnie ZŁOTO i SREBRO !

Tak, tak złoto i srebro będzie królowało w Sylwestra i w okresie świątecznym i to nie przez jeden sezon! Ale Kobiety powinny zadbać również o takie szczegóły jak paznokcie i tutaj Twoja pomoc kosztuje Cię tylko 20zł – seria pięknych i błyszczących srebrem i złotem lakierów Inglot…

Złote i srebrne lakiery do paznokci to HIT, ta kolekcja Inglota nie jest matowa, tylko mocno błyszcząca, bardzo szybko schnie, a wśród nich piękne lakiery do paznokci lśnią i przyciągają wzrok Kobiet, lakiery do paznokci prezentują się bardzo ładnie, znajdziesz tutaj odcienie od bardzo jasnego, delikatnego złota (poświaty), aż do głębokiego koloru starego złota. Lakiery do paznokci nudzi@ra testowała w Święta i wzbudził ogólny podziw Kobiet:), a więc warto go mieć. Taki lakier to wydatek tylko 20 zł, a więc warto go mieć za takie pieniądze. W jakie kolory złote najlepiej zainwestować? Oto lakiery do paznokci z Inglota i ich numery, będzie Ci łatwiej podjąć decyzję przy kasie!:

głębokie złoto, nr 224

stare złoto, nr 225

Srebrny z drobinkami, nr 221

Srebrny metaliczny, nr 222

Lakiery do paznokci z tej serii dobrze trzymają się na paznokciach, ślicznie błyszczą i są polecane Kobieto szczególnie na wielkiej wyjścia np. właśnie Święta, czy Sylwestra. Nie maluj nimi raczej paznokci do pracy, bo są zbyt strojne, chociaż jeśli dopasujesz delikatną stylizację to złoto może wyglądać całkiem nieźle nawet w pracy!

Podobno efekt utrzymuje się nawet do 4 dni, a więc jest to bardzo długo! Lakier prezentuje się naprawdę dobrze i ładnie wygląda, będzie pasował do sukieneczki skromnej, tzw. małej czarnej, ale również do tej bardzo strojnej złotej! Nudzi@ra poleca te lakiery do paznokci z Inglota!

A Ty? Jakiego koloru lakiery do paznokci lubisz najbardziej?