Mówią, że to Kobieta jest jak wino, z wiekiem piękniejsza i seksowniejsza, ale co z mężczyznami? W Hollywood podstarzałych amantów kina można by policzyć na palcach, ale ten facet odstaje od reszty! Czasem mamy wrażenie, że czas zapomniał o Leonardo DiCaprio, który jest nie tylko genialnym aktorem,to też bardzo seksowny facet z tym błyskiem w oku, którego niejednemu brakuje…

To dziwne, że ten przystojny aktor jeszcze nigdy nie trzymał statuetki Oskara, bo jak mało komu jemu się zdecydowanie należy!

Jak to się zaczęło?

Leo był jedynym synem średnio zamożnego małżeństwa Georga i Irmelin Dicaprio z przedmieść Los Angeles. Leo przyszedł na świat 11 listopada 1974 rok ( w tym roku będzie obchodził swoje 39 urodziny!), rodzina i rodzice szybko zauważyli, że Leonardo ma niesamowity dar do wcielania się w różne postacie i jako dziecko posłali go na kilka castingów. Młody DiCaprio od razu został zauważony, niesamowite rysy twarzy, chwytliwe imię i nazwisko i wrodzony talent: Leo był już gotowym produktem! Możemy śmiało powiedzieć, że Leonardo DiCaprio z chłopaka przerodził się w mężczyznę na Naszych oczach, bo gdy tylko kończył kręcić jeden film, zaczynał nowy!

Co on w sobie ma?

Nieprzeciętny typ urody, to coś co przyciąga kobiece spojrzenia. Gdyby nie był sławny pewnie też obejrzałybyśmy się za nim na ulicy! Delikatny typ urody, jasne włosy zaczesane od lat do tyłu, szarmancki uśmiech! Ten seksowny facet ma 1.83, jest bardzo postawny i ma lazurowo niebieskie oczy. Wygląda trochę jak przedwojenny amant….

Tylko ambitne kino

Słynie ze swojej wybredności w rolach. Ale ma ku temu powody, bo jego styl gry uważany jest za nieprzeciętnie dobry, bardzo emocjonalny, reżyserzy często obsadzają go w mocnych psychologicznych postaciach antybohaterów, bo kto inny mógłby zagrać takie role? Dzięki roli bidnego malarza w Titanicu Leonardo Dicaprio stał się bohaterem pokolenia lat 90. i chyba zawsze nim pozostanie! Polecamy filmy Martina Scorsese w których gra Leo i z niecierpliwością czekamy na nadchodzącą do polskich kin premierę Wielkiego Gatsbiego!

*Leonardo DiCaprio to wieczny kawaler, obecnie znów jest singlem!