Wielkie zmiany w życiu Mai Hyży! Czy wyjdą jej na dobre? Najpierw był X Factor i historia, która zdarzyła się w edycji X Factor tylko raz: śpiewające małżeństwo Hyży dostało się do finały programu i nieźle sobie poradziło!

Ale późniejsze doniesienia o losach państwa Hyży nie były już tak optymistyczne, ile w tym prawdy? Maja Hyży była jedną z barwniejszych uczestniczek X Factora i mimo, że wielkiej kariery na pewno nie zrobiła, to teraz robi wokół siebie duże zamieszanie medialne! Czy uda się osiągnąć sukces?

Koniec miłości?

Podobno szołbiznes zmienia ludziMaja i Grzegorz Hyży byli idealną parą dla polskiego szołbiznesu, młodzi, utalentowani z dwójką dzieci w tak młodym wieku! Zakochani? No właśnie do końca nie wiadomo, bo po X Factor plotkowano o tym, że para nie żyje już razem, że Maja przeprowadziła się z dzieciakami z Kołobrzegu do Warszawy, a w eterze krążył rozwód z Grzegorzem…Jedno jest pewne, Maja nie chce być już kojarzona z Grzegorzem Hyżym jeśli chodzi o muzykę, sama to podkreśla w wywiadach!

Maja Hyży

Maja Hyży/KAPiF

Ktoś nowy?

Media plotkarskie jak to media, tylko czekają na ,,pożywkę” i od dawna spekuluje się, że Maja Hyży i Filip Mettler – inny, młody uczestnik X Factora z grupy Kuby Wojewódzkiego mają się ku sobie. Tych ,,rewelacji” również Maja nie chce potwierdzać…Patrząc na jej profil i działalność, obecnie skupia się na pracy i muzykowaniu. Może uda się zrobić karierę?

Maja i Grzegorz Hyży

Maja Hyży/KAPiF

Na salonach

Maja pojawiła się ostatnio na warszawskiej imprezie Guess Denim Party, która przyciągnęła kilku topowych warszawskich celebrytów. Co ciekawe, na tym samym stołecznym evencie pojawił się również Filip Mettler! Czyż to przypadek? Maja chyba nie rozpacza po rozstaniu z mężem, bo wygląda świetnie, świeżo i nowocześnie.

Zdecydowała się na nowoczesną stylizację z długaśnym swetrem i asymetrycznymi obcasami, które obecnie biją rekordy popularności wśród celebrytów! Co myślisz na temat Mai Hyży? Podobała Ci się w X Factorze?