Od finału Top Model minęło już trochę czasu, a my bacznie się przyglądamy rozwojowi karier dziewczyn. Na salonowych ustach znalazła się ostatnio Marcela Leszczak, którą widuje się w towarzystwie rosyjskiego projektanta…

Marcela z Top Model nie próżnuje. Ostatnio wystąpiła na prestiżowym pokazie Chaos by Marta Boliglova i chociaż portale plotkarskie usilnie próbują podkreślić, że po wybiegach chodzi tylko Tamara Subbotko, Renata Kurczab i zwyciężczyni Top Model Zuza Kołodziejczyk, to z Naszych obserwacji wynika, że Marcela najlepiej odnajduje się w polskim showbiznesie, na pokazach rozmawia z wpływowymi ludźmi świata mody i zawsze wygląda świetnie, co jest ciężkie dla dziewczyny, która była tylko uczestniczką Top Model!

Oprócz pracy Marcela z Top Model coraz częściej widywana jest w towarzystwie rosyjskiego projektanta Aleksandra Chumakou, twórcy marki Alex Caprice. Byli razem zarówno na imprezie Samochód Playboya, dobrze bawili się również w Ambasadzie Rosji na pokazie mody! Sam projektant przyznaje, że Marcela jest atrakcyjna i bardzo mu się podoba! Czyżby szykowała się gorąca międzynarodowa para w branży modowej? To już chłopak Marceli z Top Model, czy po prostu znajomy? Czas pokaże!

Kim jest Aleksander Chumakou?

To wpływowy, rosyjski młody designer znany jest ze słabości do słonecznej Italii. To tam powstała jego marka Alex Caprice w której łączy wschodnioeuropejskie inspiracje z zachodnim nowoczesnym powiewem. Coraz bardziej znane są jego wzorzyste, kolorowe marynarki, które designer nie tylko projektuje, ale również prezentuje. Marynarki Alex Caprice są coraz częściej zakładane przez polskie gwiazdy, na profilu Facebookowym marki można zobaczyć w marynarkach chociażby Mateusza Szymkowiaka, Ryszarda Rembiszewskiego, czy Conrado Moreno.

Nudziarze marynarki Alex Caprice również bardzo przypadły do gustu!  Aleksander szczególnie upodobał sobie Polskę i tutaj promuje swoje ubrania, w jego najnowszej kolekcji, bardzo wyuzdanej! wystąpiła inna znana celebryta Natalia Siwiec, efekty tej pracy można zobaczyć na stronie internetowej marki Alex Caprice na alexcaprice.com. Ciekawe jesteśmy jak to wszystko się potoczy i czy Marcela z Top Model udowodni, że nie jest wielką przegraną show?