I mamy kolejną wielką przyjaźń w polskim szołbiznesie! Tym razem padło na dziennikarkę Hannę Lis i projektantkę mody Joannę Przetakiewicz. Obie Panie łączy nie tylko wysoki status materialny i rozpoznawalność, ale również znani mężowie. Hania jest drugą żoną Tomasza Lisa, a Joanna Przetakiewicz partnerką milionera Jana Kulczyka

Prosta fryzura…

Na najnowsze konferencji Polki 2013- zdrowie i zagrożenia, Hania Lis pokazała się w nowym uczesaniu włosów, który od razu skojarzył się nudziarze z fryzurą Joanny Przetakiewicz. Ta modna fryzura to po prostu długie, dobrze wymodelowane włosy w kolorze ciemnego blondu z kilkoma jaśniejszymi pasemkami. Czy ta modna fryzura to efekt tego samego fryzjera? Obie Panie mają IDENTYCZNE WŁOSY!

modna fryzura

Hanna Lis/KAPiF

Długa nuda !?

Moda ma to do siebie, że szybko przemija, ale jeśli masz długie włosy to możesz siedzieć spokojnie, bo to ,,towar uniwersalny”, który nigdy się nie nudzi i z którym można zawsze coś zrobić. Posiadaczki długich włosów często narzekają, że mają problemy z ,,wymyśleniem” fajnej fryzury, że długie włosy wbrew pozorom nie są  łatwe do ułożenia!

długie włosy

Joanna Przetakiewicz/KAPiF

Chcesz mieć taki efekt jak Lis i Przetakiewicz?:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Modelowanie u fryzjera najszybciej osiągnąć efekt dziennikarki i projektantki oczywiście na fotelu fryzjerskim, taka modna fryzura zajmuje ok. 30 min na ułożeniem (z myciem), włosy wyciągane są wtedy na szczotkach, odpowiednio odżywiane, a efekt trzyma się od 2-3 dni od wyjścia z salonu. Koszt modelowania (z myciem) zależy od miasta, w duży mieście wynosi ok. 50-80zł w normalnym salonie.

[dropcap_green] 2[/dropcap_green] Domowe modelowaniew domu też możesz mieć takie modne włosy! Jak to zrobić? Nie musisz kupować dziesięciu szczotek naraz, kup jedną porządną szczotkę (ok.40zł). Niestety większość szczotek pod wpływem ciepła rozpada się na dwie części (rączka i główka), bo odkleja się klej. Możesz kupić szczotkę drewnianą, albo co pewien czas wymieniać metalową (ewentualnie zaopatrz się z klej Kropelka, albo SuperGlue). Pamiętaj, aby na włosy nałożyć olejek arganowy lub żel hialuronowy, żeby świeciły!

[dropcap_green] 3[/dropcap_green] Grube wałki/prostownicato też rozwiązanie, ale tylko jeśli Twoje włosy ,,łapią”. Wilgotne włosy możesz potraktować pianką, później dobrze wysuszyć i założyć piankowe, duże wałki. Włosy będziesz miała bardziej skręcone. Dla zaawansowanych, prostownica też może wykręcić włosy, poszukaj tutoriali w internecie!

Podoba Ci się taka prosta, modna fryzura? Wolisz włosy Przetakiewicz, czy włosy Hanny Lis?