Myślałaś kiedyś której celebrytce przyznałabyś tytuł najmodniejszej i zdecydowanie najbardziej zaradnej Polki…

Doda? Steczkowska? A może Socha? Nudziara też zastanawiała się nad tym i bezsprzecznie nasz zespół do tytułu modna Polka nominuje byłą Miss i bizbeswoman Anetę Kręglicką, która jest nie tylko piękną kobietą, modnie i oryginalnie ubraną, ale ma również coś do powiedzenia i co najważniejsze stroni od skandali i celebryckiego życia!

Kim ONA jest?

Może zacznijmy kim NIE jest…Skandalistką, kontrowersyjną modelką, ani osobą mającą ,,parcie na szkło”.

Kręglicka

Aneta Kręglicka/KAPiF

Aneta Kręglicka trzyma się raczej z boku, owszem, pojawia się na pokazach mody rodzimych projektantów (żyje w szczególnej przyjaźni z Maciejem Zieniem), ale o jej życiu prywatnym nie poczytamy raczej na portalach społecznościowych. Oto kilka faktów z życia byłej Miss Świata:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] URODZONA: W Szczecinie w 1965 roku

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] STAN CYWILNY: Mężatka (reżyser Maciej Żak), ma syna Aleksandra

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] OSIĄGNIĘCIA MISS: Miss Polonia, Miss Świata, 1 Wicemiss Miss International

aneta2

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] BIZNES: Współ-właścielka Studia Filmowego St.Lazare, Agencji PR Hannah Hooper

[dropcap_green] 5 [/dropcap_green] MEDIA: Prowadząca Program ,,Projektanci na start”, odpowiednika ,,Project Runway”, ambasadorka marki Apart Diamonds

Jak się ubiera?

Świetnie! Ubrania w stylu Anety Kręglickiejdopasowane do jej wieku, a więc nie uświadczysz tutaj niewypałów w stylu zbyt krótkiej spódniczki, czy obcisłej sukienki (w których non stop pokazują się ,,celebrytki”). Kręglicka często zakłada czerń, przełamują ją kremem lub kolorami oranżowymi. Kocha spodnie 7/8, ramoneski luźno narzucone na krótsze sukienki, bluzki z baskinką i spodnie typu ,,pumpki”. Dodatkowo, nasza Miss ma słabość to butów botków oraz małych, kopertowych torebek...

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka/KAPiF

To modna Polka dlatego, że nie przesadza ze świecącymi dodatkami, nigdy nie błyszczy się niczym bożonarodzeniowa choinka, co najwyżej nosi biżuterię marki Apart, której faktycznie jest ambasadorką.

ok

Aneta Kręglicka/KAPiF

Dla niektórych ta modna Polka może ,,powiewać nudą”, ale dla nudziary, która nudę kocha Aneta Kręglicka jest ideałem jeśli chodzi styl i jakość!