W sezonie wiosna lato 2013 nie może zabraknąć dodatków rodem z lat 70., okulary w kształcie serduszek, a może Lenonki? Do mody wracają modele z otwieranymi do góry szkłami w stylu Myszki Miki! Błyszczące akrylowe ramki i metalowe zawiasy, te cudeńka z pewnością zwrócą uwagę zazdrośnic, jak też facetów! Gdzie zdobyć te oryginalne modele?

Nie musisz daleko szukać! Takie modne okulary przeciwsłoneczne wcale nie kosztują majątku!, a porządne modele nie leżą tylko na półkach w profesjonalnych salonach optycznych. W sezonie wiosna lato 2013 bardzo ciekawie przedstawia się poszerzona oferta DeeZee!

Moda i zdrowe oczy!

Okulary DeeZee mają błyszczące, akrylowe ramki i metalowe zawiasy. Szkła są przyciemniane, HITEM są okulary z podnoszonymi do góry, przyciemnianymi szkłami. W takich modelach dostajesz dwie pary szkieł: przyciemniane przeciwsłoneczne i przezroczyste zerówki! Oprócz szkieł świetnie prezentują się również oprawki i zauszniki ze zwierzęcymi printami, w kolorach pastelowych, albo świeżych żółciach, czy pomarańczach. Do każdej pary otrzymujesz czarny woreczek. Modne okulary przeciwsłoneczne DeeZee to produkty o tyle fajne, że nie produkowane w Chinach, tylko w Londynie (UK), każda para posiada atest Unii Europejskiej i ochronę przeciwsłoneczną UV (czego brak okularom bazarkowym).

Ile kosztują?

Wszystkie modne okulary przeciwsłoneczne, które widzisz na zdjęciu pochodzą z najnowszej kolekcji akcesoriów DeeZee i można je nabyć w sklepie. Cena? Zdziwisz się, bo cena tych okularów waha się od 15,99zł (za serduszka), przez 29,99zł (kwadratowe), aż do 49zł za te w stylu glamour ( ze złotym łańcuszkiem). Modne okulary przeciwsłoneczne nie tylko dopełnią twojej stylizacji, ale również ochronią oczy przez niezdrowymi promieniami słonecznymi.

Z czym zestawiać?

Takie wyczesane i modne okulary przeciwsłoneczne lubią powracający styl grunge (dużo denimu, luzu i torebki w stylu oversize), ale nie pogardzą również stylizacją bardzo kobiecą np. małą czarną. Dzięki takim okularom pokażesz, że masz dużo dystansu do siebie i stawiasz na najnowsze trendy w modzie. Czy wiesz, że na ulicach Londynu praktycznie każda dziewczyna nosi takie bajeranckie okulary. A zatem NIE BÓJ SIĘ zaryzykować i zerwij z nudą w dodatkach na lato!