Jakie są dwa najmodniejsze kolory szminek tego lata? Gdzie je dostać w Polsce? Jak wyglądają na żywo? Zapraszamy na 2 HITY podpatrzone w USA! Podejrzyj trendy jak wyglądają szminki na ustach na żywo!

Kochamy szminki, szczególnie te, które są dobrze napigmentowane, długo utrzymujące się na ustach i mające metaliczny blask. Na polskim rynku, aż roi się od propozycji, ale Ty przede wszystkim skup się na kolorze pomadki. Jakie są modne szminki w tym sezonie? W USA podpatrzyłyśmy dwie super modne szminki, a raczej ich świetne kolory. Kate opowie Ci o swoich dwóch ulubionych kolorach, które chętnie nosi na co dzień i od święta, a więc ruszamy z machiną najmodniejszych kolorów tego lata!

Wściekły róż, czyli nr 910 Inglot na letni czas! Szukasz odważnego koloru? Ta różowa szminka na pewno Cię zaskoczy! Kolor 910 to wściekły róż, mocny i charakterny. Na ustach pozostawia metaliczną poświatę i utrzymuje się ładnych kilka godzin. Zaletą tej modnej pomadki do ust jest cena. Za szminkę trzeba zapłacić 20 zł, co w dobie bardzo drogich kosmetyków naprawdę się opłaca. Ten wściekły róż będzie pasował szczególnie blondynkom. Chcesz, żeby efekt nie był kiczowaty? Łącz kolor wściekłego różu z ciuchami subtelnymi, róż lubi się z kremem, bielą i swoim pastelowym bratem – pudrowym różem.

Look jak ze Zmierzchu, czyli krwista czerwień numer 860 Inglot. Ta czerwona szminka to kwintesencja kobiecości! Czy wiesz, że czerwona szminka wizualnie wybiela zęby? W USA modne szminki to w tym sezonie wyróżniające się i taka jest właśnie 860. Podobnie jak wściekły róż, krwista czerwień długo trzyma się na ustach i w odróżnieniu do różu pasuje i blondynkom, brunetkom i rudym dziewczynom! Nie bój się malować czerwoną szminką na co dzień, jesteś Kobietą i zasługujesz, żeby się wyróżniać!

Ciekawe, co sądzisz o tych dwóch szminkach. Jedno jest pewne, Amerykanki oszalały na punkcie tych dwóch kolorów pomadek, a tutaj w Polsce szminki Inglot mają to czego Kobiety szukają – charakter!

zdjęcia: kolaże autorskie