Cześć Kochane!

Szpilki to takie buty, które od zawsze towarzyszyły mi i na dobre i na złe. Pamiętam jak Mama kupiła mi pierwsze buty na obcasie, a było to dość wcześnie, bo Ona sama uwielbiała chodzić na obcasie. Kiedy pierwszy raz założyłam na nogi szpilki poczułam się niesamowicie kobieco i chyba mogę bez bicia powiedzieć, że dość sexy…

Zawsze wolałam zainwestować więcej pieniędzy w jedne, a porządne buty, w których mogłabym chodzić nie tylko jeden sezon, dlatego wybieram buty skórzane, na solidnym podbiciu i wysokim obcasie. Obcasy kocham i najczęściej zakładam te 10-15 cm, chociaż zdarzają się troszkę niższe. Dla ciekawostki – mam tylko jedne buty na niskim obcasie!

buty4

Modne szpilki x3

Przedstawiam Wam trzy ulubione pary butów, które chętnie zakładam latem i mimo, że mają wysokie obcasy, ja czuję się w nich dobrze, przetańczyłam już niejedną noc i wiem, że będą mi służyły jeszcze długi czas. Oto moje modne szpilki:

Z diamentowym klipsem

buty1

Złote buty z diamentowym klipsem to zakup, który zrobiłam we włoskim sklepie z butami. Przyznam szczerze, że zastanawiałam się długo nad tymi butami na obcasie, bo są przeźroczyste, a mi nie do końca taki look pasuje, ale wreszcie zdecydowałam się i nie żałuję! Buty, pomimo, że wykonane z przeźroczystego materiału w ogóle mnie nie odparzają, trzymają się nogi i co ważne przepięknie błyszczą wieczorem. Za te buty zapłaciłam ok. 300zł i mam je już trzeci sezon!

Dwukolorowe z Zary

buty2

Te szalone, kolorowe buty to promocja z Zary, a model przedstawiony na zdjęciu udało mi się zdobyć za niecałe 69,00zł. Te modne szpilki mają bardzo wysoki obcas i są dwukolorowe. Bałam się, że nie poradzę sobie na tak wysokim obcasie, ale było warto je kupić, bo buty zawsze wzbudzają zainteresowanie!

Różowe z klamerką

buty3

Już wysłużone, ale nadal w użyciu szpilki Mario Bolucci, które są ze mną na dobre i na złe. Nawet już nie pamiętam od jak dawna je mam, a nadal są w bardzo dobry stanie. Za te buty zapłaciłam 250zł i zakładam je zarówno do szalonych stylizacji, jak i nieco bardziej eleganckich sukienek. Te modne szpilki zostają ze mną jeszcze przynajmniej na jeden sezon!

Ciekawa jestem jak Wam się podobają moje ulubione szpilki?