Pulpit65

Już czuć, że sezon 2013 rozpoczyna się…Reserved wchodzi z zupełnie nową kolekcją i na sam początek proponuje czarno-białe zestawy ubrań. Projektanci dobrze wiedzą, że biel i czerń będzie królować w nadchodzącym sezonie. To powiew świeżości i nowoczesności pomieszany z nutką elegancji, pasuje zarówno Kobietko starszym jak i młodszym, zobaczcie dzisiejszą stylizację i modne ubrania ze świeżutkiej black&white linii Reserved:

Stylizacja 1 : Miejski szyk

dziś

Biało-czarne obcisłe rurki z suwakami po bokach 99,99zł

Bluzka koszulowa 79,99zł

Bansoletka 24,99zł

Czarne, zamszowe botki 249,99zł

Stylizacja 2: w stylu Cameron Diaz

Pulpit65

Biała bluzka z baskinką 99zł

Czarna spódnica 79,99zł

Naszyjnik 39,99zł

Czarne botki 159zł

Torebka 139zł

Stylizacja 3: Paryska wygoda

1

Czarna bluzka z baskinką 89,99zł HIT!

Apaszka 39,99zł

Czarne lordsy (buty) 79,99zł

Spodnie 7/8 79,99zł

Jak to prać?

Faktycznie modne ubrania świetnie się prezentują, są kwintesencją kobiecości. Ale minusem biało-czarnych ubrań jest ich pranie. Ubrania tego typu często farbują, więc dziewczyny starają się ich unikać, nawet jeśli zaskakują nas w sklepie. Czy jest jakaś metoda na pranie biało-czarnych rzeczy? Wrzucamy je do białego, czy czarnego prania? Są dwie metody:

1. Możemy prać je ręcznie, najlepiej w płynie do prania FF )niestety coraz rzadziej stoi na półkach), wtedy nie zafarbują, ale to zabiera bardzo dużo czasu, ubrania trzeba płukać i bardzo z nich kapie.

2. Możemy zakupić specjalne płatki i chusteczki wyłapujące kolor, sieciówką, która sprzedaje takie rzeczy jest Rossmann, takie płatki dosypuje się po prostu do prania, a chusteczki wrzuca razem z praniem i normalnie dodajesz proszku, działają tak, że ciuchy nie puszczają kolorów i już! Wśród takich produktów najlepszymi są chusteczki wyłapujące kolor Dr.Beckmann za 15zł (wrzuć dwie chusteczki na jedno pranie, są genialne!) oraz Heitmann/15zł, również dobrze się spisują, to produkty niemieckie, więc można zaufać i spokojnie kupować te modne ubrania.

husteczki

fashionwww.fashionandlifestyle.pl poleca!