Nie lubisz chodzić w butach na koturnie? Mamy dla Ciebie alternatywę, czyli modne ubrania w kolorze ciemnego brązu. To druga, dzisiejsza stylizacja prosto z Reserved, gdzie łączymy nadal oranż (i to taki wściekły) z niebieskim, a kolor czerwonego wina zastąpiłyśmy brązem. Brąz to kolor bardzo uniwersalny, pasuje, podobnie jak czarny, do wszystkiego, także nie będzie się gryzł z pomarańczem, a już na pewno z niebieskim!

Idea łączenia kolorów krąży w modzie już nie od dzisiaj. Największe domy mody takie jak Dolce&Gabbana, czy Versace inspirują się kontrastującymi do siebie kolorami i zestawiają je ze sobą, dlatego ulice Londynu, Mediolanu, czy Paryża nawet w jesiennej aurze prezentują się tak kolorowo. Moda na kolory do Polski wchodzi bardzo powolnymi krokami, ale się przeciska i bardzo dobrze, bo oglądać modne, kolorowe ulice w tej okropnej, jesiennej aurze to sama słodycz! A więc Kobietki – nie bójmy się eksperymentować z modnymi ubraniami!

MODOWA PORADA: Modne ubrania w kolorze ciemnego brązu rozwesel kolorami wściekłymi np. oranżem, nie musi to być ciuch, możesz dobrać fantastyczną kolę lub po prostu kolczyki!

Wiadomo, że z modną stylizacją wiąże się często wysoka cena, ale nie w tym przypadku! Reserved ma atrakcyjne ceny i pewnie na jedną chociaż rzecz i Wy możecie sobie pozwolić. 

Ile to kosztuje?

1. Brązowe buty na obcasie (jeśli nie czujecie się dobrze w koturnach), sznurowane, zgrabne w cenie 279,99zł

2. Bluzka niebieska z elementami żółci we wzory 49,99zł

3. Bransoletka wściekły oranż 24,99zł

4. Kurteczka skórzana – jest brązowa mimo, że na zdjęciu nie wygląda w cenie 79,99zł

5. Torebka w trzech najmodniejszych kolorach sezonu za 149,99zł

6. Spodnie HIT! cygaretki we wściekły kolorze z suwakami po bokach w cenie 89,99zł

Nudziara ma nadzieję, że zainspirowałą. Zresztą, zawsze same możecie coś pokombinować i stworzyć własne, modne ubrania. Może warto coś sobie uszyć? W dobie kryzysu krawcowe wracają do łask, tylko sprawdźcie kilka zakładów, jeśli się decydujecie, żeby nie przepłacić za szycie, bo ceny różnią się od siebie bardzo!