Ania Wendzikowska była chyba najlepiej ubraną gwiazdą ostatniego tygodnia. Wyglądała modnie, zachodnio i nie tylko jej stylizacja wyróżniała się, ale sama modnie ubrana gwiazda błyszczy coraz jaśniej…Czyżby to zasługa urlopu świątecznego spędzonego na gorących plażach Sri Lanki?

Modnie ubrana, czyli jak?

Styl Wendzikowskiej to zdecydowane RETRO, ale tutaj jej upodobania gdzieś się ukryły, bo dziennikarka TVNu zdecydowała się na asymetryczne, srebrne (stalowe) szpilki w stylu Beyonce, do tego kremowe spodnie ze skóry z ażurowymi wzorkami, niedbale założona bawełniana koszulka i do tego świetna, kremowa, długa marynarka. Taka stylizacja w zderzeniu z opalonym ciałem dziennikarki wypadła znakomicie.

modnie ubrana

Ania Wendzikowska/KAPiF

[success] Stalowe, asymetryczne szpilki będą HITem wiosny 2014! Zestawiaj je z ciuchami w kolorze kremowym i cielistym. Pamiętaj, o doborze małej, kopertowej torebki! [/success]

styl Wendzikowskiej

Ania Wendzikowska/KAPiF

Co u Anny?

Wendzikowska ma się świetnie, jej praca w TVN ciągle trwa, mimo, że od najmłodszych lat marzyła o aktorstwie (trzy razy nie dostała się do Szkoły Teatralnej w Warszawie) to właśnie dzięki wyuczonemu zawodowi – dziennikarki, Anna może z powodzeniem nazwać się kobietą sukcesu. Nie wspominając, że ma na koncie wywiady z największymi aktorami na naszej planecie (np. Leonardo DiCarprio), to Wendzikowskiej układa się również w życiu prywatnym.

partner Wendzikowskiej

Ania Wendzikowska/Instagram

Partner Wendzikowskiej

Niewiele wiadomo o jej wybranku, na pewno są w podobnym wieku i świetnie się ze sobą dogadują, bo związek trwa już dobre 5 lat. Jej partner to przystojny, wysoki brunet o czarującym uśmiechu, kim jest? Anna udziela bardzo skąpych informacji na temat jej życia prywatnego i bardzo dobrze!

Ania Wendzikowska

Ania Wendzikowska/Instagram

Z ostatnich doniesień nudziara wie, że Ania spędziła ze swoim kochanym (podobnie zresztą do Edyty Herbuś) egzotyczne wakacje na Sri Lance, modnie ubrana pozowała do ładnych, nie wymuszonych zdjęć i pochwaliła się kolejny raz swoim partnerem.

Oj, która z nas nie chciałaby mieć takiego życia jak Ania Wendzikowska…Telewizja, wywiady z przystojnymi aktorami, super facet i dalekie podróże, a przy tym modnie ubrana i skromna…Gratulujemy Pani Aniu!