W TVNie ewidentnie brakowało programu o celebrytach i plotach i oto się pojawił, z impetem i wojną z Dodą program Na językach jest coraz bardziej popularny mimo, że pora jego nadawania dość późna. Na czele ,,brygady”, która próbuje rozgryzać z ,,lekkim przymrużeniem oka” polski SZOŁBIZ stoi dziennikarka Agnieszka Szulim kochająca robić w okół siebie zamieszanie.

Nudzi@ra bierze pod lupę ekipę Na Językach. Kto ocenia życie polskich gwiazd w tym programie? Warto śledzić kolejne odcinki Na Językach? Oto obsada Na językach:

AGNIESZKA SZULIM– dziennikarka TVP, obecnie TVN. Budzi kontrowersje, ma 35 lat i jest rozwódką, plotkowano o tym, że Agnieszka nie chciała dzieci i odeszła od Adama Badziaka (rajdowca) nie wiadomo ile w tym prawdy. Teraz związana jest z synem publicysty Jacka Żakowskiego – młodym biznesmenem z Warszawy. Agnieszka przyznała się do powiększenia piersi, w wywiadzie u Wojewódzkiego przyznała, że kiedyś ,,była blacharą”, bo w głowie jej tylko samochody i motory. Czy jest dobrą prowadzącą? To oceń sama oglądając ,,Na językach”

na językach

Agnieszka Szulim/Instagram

MIKOŁAJ LIZUT40 letni szef radia Roxy FM. Mikołaj z wykształcenia jest dziennikarzem, wcześniej zajmował się dziennikarstwem politycznym! Pracował m.in. dla ,,Gazety Wyborczej”. W wywiadach deklaruje, że jest niewierzący, ale ubiera choinkę. Lizut dobrze dogadywał się z Kazimierą Szczuką w Pytaniu na Śniadanie! Zadeklarowany sportsmen, zachęca do regularnych treningów.

EWA WOJCIECHOWSKAbyła naczelna plejada.pl. Chciała uczyć niemieckiego w szkole, przeszło jej po praktykach w liceum. Współpracuje z Galą. Ewa jest bardzo aktywna na Facebooku! Po zdjęciach widać, że prowadzi ,,high life” po 40 stce.

Agnieszka Szulim

Ekipa ,,Na językach”/Agnieszka Szulim/Instagram

KATARZYNA SIELICKA – współpracowała z ,,Faktem”, ,,Wporst” i wieloma innymi. Ciężko pisać coś o jej życiu prywatnym, bo Katarzyna jest bardzo tajemnicza! W programie reprezentuje ,,Fakt”.

JOANNA KRAIŃSKA skończyła UW, pracuje w Dzień Dobry TVN, deklaruje, że zna angielski na poziomie podstawowym, jest przygotowana na to, że część polskich ,,gwiazd” obrazi się po emisji kolejnych odcinków na językach

KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA – dziennikarka TVN, współprowadząca Magiel Towarzyski, ma cięty język i bardzo aktywnie komentuje życie gwiazd choćby na swoim Facebooku. Po hucznym odejściu z Top Model wszyscy myśleli, że do TVNu nie wróci – a tu jednak!

Oglądasz na językach? Kogo komentarze uważasz, za najbardziej błyskotliwe? Nie lubisz kogoś?