Pędzle do makijażu to podstawa! Dlaczego? Bo dzięki odpowiedniemu pędzelkowi Twój makijaż będzie ładnie roztarty, nie będziesz miała zrobionych przysłowiowych ‚placków’ i kompozycja stworzy fajną całość.

Jakie pędzle do makijażu wybrać? Czy wybierać te z jednej firmy, a może różne? Jakie podstawowe pędzle będą mi potrzebne i jak często myć pędzle (i jak to robić)?

Na rynku dostępnych jest tyle pędzli, że ciężko zdecydować się na te naprawdę dobre. Jeśli chodzi o pędzle do makijażu to cena faktycznie robi różnicę i im droższe pędzle tym lepsze. Jeśli jesteś początkująca i lubisz się malować to pamiętaj, że wszystko czego potrzebujesz na star to zestaw 7-10 pędzli, nie łakom się na zestaw 30-35 pędzli, bo większości z nich nie będziesz używała, zostawisz, a pieniądz wydasz na marne!

pędzle do makijażu

Profesjonalny zestaw pędzli Hakuro z naturalnego włosia godny polecenia/mat.prasowe cocolita.pl

Dobre pędzle, czyli:

HAKURO – polska firma produkująca wysokiej jakości pędzle, które zyskują bardzo dobre opinie w internecie. Pędzle Hakuro można często myć, nie rozczapierzają się, są wykonane z naturalnego włosia i świetnie nadają się zarówno dla dziewczyn zaczynających swoją przygodę z makijażem jak i tych, które są już profesjonalistkami i malują swoje klientki. Pędzle Hakuro mają jeden minus – cena (ale za jakość trzeba płacić). Zestaw 10 najbardziej potrzebnych pędzli kosztuje ok. 190zł. Możesz oczywiście kupować oddzielnie pędzle.

Jakie podstawowe pędzle do makijażu wybrać?

1

Pędzel do podkładu Hakuro H50, będzie doskonały dla dziewczyn, które mają już dość nakładania podkładu palcami. Tym pędzlem można zaoszczędzić czas i nie brudzić rąk. Koszt tego pędzla to 30zł/ mat. prasowe www.cocolita.pl

2

Pędzel do nakładania pudru Hakuro H55, to idealny pędzel do nakładania pudrów sypkich i mielonych – idealny do wykończenia makijażu! Kosztuje 39,90zł/ mat.prasowe www.cocolita.pl

3

Pędzel Hakuro H14 idealny do  nakładania różu, bronzera i kosmetyków rozświetlających. Wykonany z włosia naturalnego, nie zostawia smug. Koszt to 32.90zł/ mat.prasowe www.cocolita.pl

A jeśli marzy Ci się jeszcze pędzel do konturowania oraz kilka pędzli do makijażu oka (o tym w oddzielnym artykule) to zawsze możesz zdecydować się na gotowe zestawy Hakuro, jako choćby ten składający się z najpotrzebniejszych pędzelków do makijażu:

pędzle Hakuro

 Taki gotowy zestaw profesjonalnych pędzli kosztuje 109zł!

Miałaś już przyjemność malować się tym pędzlami? Jak Ci się podobają pędzle Hakuro?