Lubimy show Perfekcyjna Pani Domu, który możemy oglądać na TVN i wcale się tego nie wstydzimy. Prowadząca ten program, Małgorzata Rozenek jest zadbana, zawsze ładnie ubrana i ma pełno świetnych rad! Ale kim Ona naprawdę jest? Co wiemy o Perfekcyjnej Pani Domu? Czy jest tak silą i władcza osobą na jaką kreują ją media? Ostatnio przechodziła, przez trudny okres rozwodu…

SHOW

Nasza Perfekcyjna Pani Domu jest kreowana na kobietę pewną siebie i walczącą o prawa kobiet najbardziej zapomnianych przez Państwo, czyli pań domu! W wywiadach perfekcyjna pani domu nieraz powtarzała, że bycia panią domu nie traktuje się jako zawód, co jest wielkim nieporozumieniem, bo praca w domu jest bardzo ciężka i demotywująca. Gdy mąż przychodzi do domu i codziennie widzi obiad, pięknie posprzątane mieszkanie to wydaje mu się, że tak jest przecież zawsze! Nie widzi jednak ile MY kobiety musimy włożyć w to czasu i serca! Co ciekawe Małgorzata Rożenek stanęła przeciwko zadeklarowanym feministkom twierdząc, że w domu powinno być czysto i schludnie i to przede wszystkim Kobieta musi o to zadbać!

PRYWATNIE

Ale co z jej życiem prywatnym? Kim jest nasza perfekcyjna pani domu? Gosia Rozenek z domu nazywa się Kostrzewska. Urodziła się 1 czerwca 1978 roku (małgorzata rozenek wiek) w Warszawie i tutaj spędziła całe swoje dotychczasowe życie. Była ambitna i dobrze się uczyła, była dobra praktycznie ze wszystkiego chociaż miała zamiłowanie w swoim liceum do przedmiotów humanistycznych, nie była kontrowersyjna, to taka sama dziewczyna jak Ty kiedyś w liceum! Od pierwszej klasy wspominała, że chciałaby się dostać na prawo i dostała się za pierwszym razem na Prawo, które skończyła z wyróżnieniem, jednak na tym nie poprzestała. Swojego męża poznała na studiach, był wtedy adeptem Szkoły Teatralnej. Jacek Rozenek zrobił karierę i w zawodzie aktora i biznesmena, zakładając własną firmę szkoleniową do autopromocji. W 2006 i 2009 roku urodziła dwóch synów Stasia i Tadeusza, co nie zatrzymało jej przed otwarciem przewodu doktorskiego!

Nasza perfekcyjna pani domu pochodzi z inteligenckiej rodziny, jej tata był przyjacielem samego śp. Lecha Kaczyńskiego i jego brata Jarosława, a Gosia zna się dobrze z Martą Kaczyńską! Obie uczęszczały do Szkoły Baletowej!

Obecnie Małgorzata prowadzi program na TVN i występuje gościnnie na różnych galach, gdy pytana o zawód odpowiada, że jest prawniczką.

Lubisz Perfekcyjną Panią Domu?