Szukasz pierścionka zaręczynowego? A może chciałabyś podpowiedzieć swojemu ukochanemu jakiś fantastyczny pierścionek zaręczynowy, który z chęcią będziesz nosiła.

Teraz jest doskonały sezon na zaręczyny, taki romantyczny…Jak wyobrażasz sobie oświadczyny? Róże? Kolacja w restauracji i świece? A może bardziej ekstremalnie? W TEN dzień głównym bohaterem będzie nowy pierścionek zaręczynowy….

Złoto w cenie!

Jeśli nie jesteś zdecydowana jaki pierścionek wybrać, albo zupełnie nie masz pojęcia jakie są najnowsze trendy w modzie biżuteryjnej to nudzi@ra biegnie Ci z pomocą. Złoto przede wszystkim. Moda na złoto powróciła do nas już w poprzednim sezonie i zadomowi się na dobre, złote pierścionki zaręczynowe sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ważne, aby taki pierścionek miał brylantową koronę (górę). Ceny takich pierścionków w zależności od próby zaczynają się od ok. 700zł wzwyż. Pierścionki Apart to szeroki wybór i piękny design…

pierścionki zaręczynowe

Pierścionki złote Apart/Mat.prasowe Apart

Białe złoto i srebro

Nie lubisz koloru złota? Nic straconego, zawsze możesz pójść w klasykę i zdecydować się na pierścionek zaręczynowy z białego złota lub srebra z diamentami. W tym sezonie bardzo modne są również kolorowe kamienie szlachetne i czarne brylanty. Im większy tym lepszy? To zależy od przyszłej narzeczonej, ale sprzedaż większych pierścionków zdecydowanie wzrósł w ostatnich latach, czyżby wracała moda na ,,większe to lepsze”? Srebrny pierścionek można dostać nawet za mniejszą cenę niż złoty!

pierścionek zaręczynowy

Pierścionki z białego złota/Mat.prasowe Apart

Luksusowo

Jeśli Twój budżet jest znacznie wyższy możesz zdecydować się na HIT wśród pierścionków i wybrać pierścionek z platyny z brylantami. To tzw. towar luksusowy, platyna jest bardzo wartościowa, a jej ceny przyprawiają o zawrót głowy. Ceny tych cudeniek wahają się od 4999zł i sięgają nawet 8999zł za okaz. Gdybyś miała taki budżet namawiałabyś swojego partnera na taki pierścień? W sieciach biżuteryjnych Apart znajdziesz i te niesamowite pierścionki zaręczynowe.

pierścionek platynowy

Pierścionki platynowe/Mat.prasowe Apart

Zaręczyny to piękny czas! Ciekawe jak wyobrażasz sobie właśnie TEN pierścionek i miejsce w którym chciałabyś, aby partner się oświadczył….