Biżuteria, tak jak moda idzie do przodu. Projektanci wyprzedzają się w pomysłach jak tu stworzyć małe dzieło sztuki, które będzie podobało się Kobietom – bo to dla Nich w szczególności się projektuje. Oto pierścionkowy zawrót głowy:

Dzisiejszą propozycją godną zainteresowania są bardzo glamour pierścionki na dwa i trzy palce, jakby kastety, które mają przeróżne wzory i można je nabyć po dość atrakcyjnych cenach.

Pierwsza propozycja pierścionków na dwa i trzy palce pochodzi ze sklepu internetowego SHOPSTYLE, pierścionki są z prawdziwego srebra, złota, czasem z kamieniami szlachetnymi, choć znajdziemy tutaj również tańsze propozycje. Zobaczcie jak wygląda biżuteria z początku roku:

1 Niebieski wąż 72zł

2. Pierścionek z niebieskim diamentem (prawdziwym!) 8400 zł

3. Zielono-różowe oczka 54zł

4. Dwa pająki 165zł

5. Kastet 108zł

6. Mieniące się, czarne kuleczki 84zł

7. Pozłacany sygnet 300zł

Kolejna propozycja pochodzi ze sklepu internetowego ringsandthings.com właśnie z takimi gadżetami, pierścionki, które widzicie nie są z prawdziwego srebra i złota i stąd te niskie ceny poniżej, ale przecież moda ciągle się zmienia, więc może warto zainwestować w coś naprawdę taniego, co nie znaczy, że wyglądającego gorzej!

1. Wąż 30zł

2. Kastet 13zł

3. Serduszka 13zł

4. Z napisem LOVE 15zł

5. Czarne wąsy 15zł

6. Sygnet 21zł

W sieciówkach też coraz częściej spotkać można te cudeńka, wybrałyśmy najciekawsze propozycje z Top Shop, który i tym razem nie zawiódł i w swojej najnowszej kolekcji biżuterii upolować można pierścionki na dwa i trzy palce:

 1. Podwójny z kolcami 50zł

2. Na trzy palce z kwiatuszkami 2ozł

3. Złączony łańcuszkiem 50zł

4. Czarno-srebrny 25zł

5. Złoty 25zł

6. Na dwa skrajne palce 35 zł HIT DESIGN!

Pierścionki na dwa i trzy palce są zdecydowanie niebanalne i szałowe, będą świetnie wyglądały na wiosnę do skóry, Nam szczególnie podobają się te z łańcuszkiem, dodatkowa ozdoba dłoni, chociaż do pracy są nieco mniej wygodne. Pamiętajcie, że kolor pierścionka nie musi być taki sam jak wasze ubrania, także możecie szaleć z kształtami i odcieniami! Polecamy!