Pierścionki zaręczynowe to towar szczególnie poszukiwany od kwietnia. Święta Wielkanocne, gorące weekendy majowe, a potem złote plaże i pełnia księżyca to dobry czas na oświadczyny. 

Wiesz, że moda na zaręczynowy pierścionek też się zmienia? Facet, powinien dopasować pierścionek zaręczynowy do gustu swojej Kobiety…A więc, yes or no? Czyli jakie pierścionki zaręczynowe wybierać, żeby uszczęśliwiać Kobiety?

Apart, Kruk i Yes, te trzy sklepy jubilerskie przychodzą nam od razu na myśl, gdy mowa o biżuterii. Dla zwolenniczek ekstrawagancji znajdzie się również coś fajnego w internecie. Jubilerzy prześcigają się w designie pierścionków zaręczynowych i w kolekcjach wiosna lato 2013 każdy znajdzie coś dla siebie: klasyczne, z kolorowymi kamieniami, złote, srebrne, jednym słowem Dla Każdego Coś Dobrego. Szczególną uwagę nudzi@ra zwróciła na sklep Yes, który ma kilka brylancików zaręczynowych. Pamiętaj, że jeśli przeczuwasz, że Twój Ukochany coś szykuje to lepiej podpowiedzieć mu i pokazać jaki pierścionek zaręczynowy podoba Ci się, bo Nasi Panowie często zaskakują Nas niestety złym gustem…

Pierścionki zaręczynowe Yes, kolorowe kamienie szlachetne kosztują od 1759zł – 1995zł

Faktycznie pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami są coraz bardziej popularne, a ich sława rozpoczęła się w momencie, gdy książę William oświadczył się Kate Middleton i podarował jej przepiękny błękitny pierścionek zaręczynowym po swojej mamie, księżnie Dianie

Oprócz pierścionków zaręczynowych z pięknymi, kolorowymi kamieniami Yes ma również kilka propozycji pierścionków zaręczynowych klasycznych, większość z nich to wydatek od 1000zł do 2000zł. W tym sezonie modne są złoto-srebrne pierścionki, w Yes możesz dodatkowo wygrawerować datę ślubu, czy imiona pary młodej. Jak wyglądają klasyczne wersje zaręczynowe z Yes?

W Yes to Ty decydujesz ile zapłacisz za pierścionek. Yes podaje Ci cenę wyjściową (przeważnie to okolice 1200zł), a później można zmieniać masę i jakość brylantu, im większa masa, a jakość lepsza tym większa cena. Każdy z pierścionków dostaje specjalny certyfikat autentyczności GIA. Dziewczyny chwalą pierścionki zaręczynowe Yes za wytrzymałość i prostotę. Możesz w nich spokojnie myć naczynia!