Kochane, dzisiaj przychodzę do Was z okazałą recenzją podkładu Rimmel Wake Me Up, który zyskał olbrzymią sławę w internecie w ostatnim czasie. Zachęcona promocją -49% w Rossmanie zdecydowałam się na zakup tego kosmetyku, aby go przetestować i ocenić. Jak podkład Rimmel Wake Me Up spisał się na mojej mieszanej cerze?

Podkład ma świetne opinie w internecie, chwalony za swoją konsystencję, trwałość, zapach i dobre krycie. Jak wiadomo, nie na wszystkich cerach będzie zachowywał się tak samo. Oto co ja zaobserwowałam po całym dniu chodzenia w podkładzie Rimmel Wake Me Up:

[dropcap_empty] 1 [/dropcap_empty] ZAPACH zakochasz się w tym zapachu od razu, Rimmel faktycznie produkuje bardzo dobrze naperfumowane kosmetyki i tym razem firma nie zawiodła, świeży, lekki, ale dość intensywny zapach sprawi, że będziesz chciała więcej i więcej!

[dropcap_empty] 2 [/dropcap_empty] KONSYSTENCJA – dawno już nie malowałam się tak jedwabistą, zbitą konsystencją fluidu. Produkt ma maleńkie drobinki, które do słońca świecą, dzięki temu podkład rozświetla twoją twarz. Konsystencja podkłady sunie po twojej buzi, nie robi mazów, ani nieładnych, widocznych linii.

[dropcap_empty] 3 [/dropcap_empty] BUTELECZKA i POMPKAniczym kobiece kształty, śliczna, szklana buteleczka i pompka, co jest wielką zaletą tego kosmetyku (producenci Revlona powinni uczyć się od Rimmela)

1

[dropcap_empty] 4 [/dropcap_empty] CENA – to kwestia dość dyskusyjna, ale jak dla mnie za 30ml kosmetyku dość dobrej jakości cena 39zł to naprawdę przystępne pieniądze, nie wyrzucone w błoto.

[dropcap_empty] 5 [/dropcap_empty] DOSTĘPNOŚĆ – nie musisz szukać po sklepach internetowych i zastanawiać się, czy przyjdzie Ci za tydzień, czy za trzy dni. Ten podkład Rimmel dostępny jest od zaraz w Hebe, Rossmanie, czy Naturze. Szafa Rimmel’a jest dosłonie wszędzie!

1

Jakieś minusy?

Największym minusem tego podkładu jest niestety kolor. Ja należę do dziewczyn z bardzo jasną karnacją, a Wake Me Up zaczyna się od numeru 100 Ivory i niestety z kością słoniową ma tyle wspólnego co i nic, kolorek żółtawy, ciepły niestety jest odrobinę za ciemny dla mojej bladej karnacji – musiałam ratować się pudrem i mimo, że maski nie stworzył to różnica między szyją, a buzią jest ewidentna.

[success] Czy jest to podkłady kryjący?

Jak dla mnie podkład jest średnio kryjący – nałożyłam dwie warstwy i dopiero wtedy osiągnęłam komfortowy dla mnie efekt [/success]

Podsumowując, dobry podkład, ale odrobinę za ciemny. Gdyby tylko producenci Rimmela zdecydowali się dołożyć jeszcze jaśniejszy odcień to zastanowiłabym się poważnie, czy nie zostać z tym produktem na stałe:)