Lubisz podkładki na stół? Dzięki nim nie zniszczysz stołu, czy stolika! Zobacz ręcznie robione piękne, filcowe podkładki, które nie tylko upiększą Twój stół, ale będą służyć również jako wycieraczki! Oto fantazyjne zestawy podkładek z Home Variety:

Niektóre z Nas kochają dbać o dom, upiększać go, wyszukiwać niebanalnych dodatków do swojego gniazdka, żeby stworzyć przyjazny klimat i zbudować to przysłowiowe ciepło rodzinnego domu.

Home Variety to galeria pięknego wnętrza, która zajmuje się produkcją domowych dodatków. Nam szczególnie do gustu przypadły podkładki na stół, filiżanki, talerze, a nawet buty! W zależności od modelu podkładki są filcowe, choć zdarzają się i drewniane, wycinane laserowo, inspirowane szydełkowymi serwetami, mają piękne ażurowe wzornictwo i nadają się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Ile to kosztuje?

1 Zestaw 6 różnokolorowych podstawek pod kubek, 62zł

2 Fantazyjny zestaw 6 podstawek w kształcie plamy, 59zł

3 Duża, ażurowa podkładka inspirowana modelami szydełkowanymi, 65zł

4. Zestaw 4 podkładek w kształcie liścia, bordowy, 62zł

I więcej:

1. Zestaw czterech łososiowych podkładek, 45zł

2. Duży zestaw różnych podkładek, 168zł

3. Kawowy zestaw 4 podkładek kwiatuszków na kieliszki, filiżanki, 45zł

4. Różowa podkładka, 34zł

W swoich kolekcjach Home Variety posiada również dywany i dywaniki na buty jak również większe filcowe podkładki, oryginalne, również laserowo wycinane, bardzo eleganckie:

1. Dywanik na buty czerwony ze wzorem, 130zł

2. Elegancka, kremowa podkładka pod filiżanki lub talerze, 29zł

3. Dywanik duży na buty szary, 175zł

4. Zestaw czterech podkładek pod talerze, 58zł

Podkładki na stół sprzedawane są w zestawach kilku sztuk, w zależności od modelu, jeśli masz pomysł to Joanna Miszczak z Home Variety stworzy specjalnie na indywidualne zamówienie podkładkę jaką sobie zażyczysz! Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla jakiejś perfekcyjnej pani domu? Właśnie go znalazłaś:)

Home Variety nudzi@ra odkopała również na www.pakamera.pl. Na tej stronie internetowej znajdziesz bardzo ciekawe, ręcznie wykonywane, polskie wyroby hand-made, które zaskakują designem, a czasem naprawdę dobrą ceną! Moda na hand-made jeszcze nie opanowała całej Polski, ale powoli i do Nas dociera – nudziara lubi produkty ręcznie robione!