Na dobry początek tygodnia nudziara przygotowała specjalnie dla Ciebie ranking seksownych Polaków! Ciągle narzekamy, że w naszej Polsce ,,bieda z nędzą” jeśli chodzi o przystojniaków, ale nudziara wypatrzyła trzech muzyków, którzy chyba zasługują na tytuł przystojni Polacy!

Ci przystojni Polacy mają różne typy urody, ale łączy ich wielka pasja i miłość do muzyki. Mamy wśród nich dwóch piosenkarzy i kompozytora! Ale zdziwiłabyś się kim mieli zostać! O kim mowa? Zaczynamy RANKING ,,Przystojni Polacy: Muzycy”

RAFAŁ BRZOZOWSKI

Nikt by się chyba nie spodziewał, że ten były reprezentant Polski w zapasach tak pała miłością do muzyki! Rafał Brzozowski jest z wykształcenia nauczycielem WFu! oraz zapaśnikiem światowej klasy! Udało mu się zdobyć m.in. brązowy medal w Mistrzostwach Polski w zapasach, kilkakrotnie reprezentował nasz kraj w tej dyscyplinie. Ale wygląd i głos zdecydował inaczej.

przystojny facet

Rafał Brzozowski/KAPiF

Brzozowski próbował kiedyś w Szansie na Sukces, dostał wtedy wyróżnienie, ale sława przyszła rok po programie The Voice of Poland, gdzie wypatrzył go Andrzej Piaseczny. Pewny siebie, przystojny facet z czarującym uśmiechem mógłby niejednej zakręcić w głowie. Niedawno wystąpił w Ugotowanych i dał się poznać jako uroczy, romantyczny singiel z wielką pasją do muzyki!

 RADZIMIR DĘBSKI

Syn słynnego kompozytora Krzesimira Dębskiego i aktorki Anny Jurksztowicz, Jimmy odziedziczył chyba najlepsze geny rodziców, bo urodą przypomina mamę, która jest piękną kobietą, a talent do komponowana odziedziczył po znanym ojcu, niektórzy mówią, że Radzimir Dębski jest dużo lepszy niż ojciec!

przystojni Polacy

Radzimir Dębski/KAPiF

Pod pseudonimem Jimek wygrał konkurs Beyonce na remix jej piosenki ,,End of the world”, kawałek tak spodobał się Beyonce, że remix Radzimira można posłuchać na płycie artystki! Obecnie mieszka w Los Angeles, ale często bywa w Warszawie. Pokazuje się z modelką Klaudią Wróbel, ale póki co nie jest żonaty!

STASZEK KARPIEL-BUŁECKA

Lider podhalańskiego zespoły Future Folk, mimo, że wystąpił w Tańcu z Gwiazdami, to tak naprawdę dał się poznać w programie Must Be The Music, jest spokrewniony z Sebastianem Karpielem-Bułecką (jest jego bratankiem), który obecnie jest prawdopodobnie w związku z Alicją Bachledą-Curuś!

przystojny piosenkarz

Staszek Karpiel-Bułecka/KAPiF

Ten przystojny piosenkarz ma bardzo męskie rysy twarzy i ciemne oprawy oczu. Pisze świetne teksy, a jego muzyka elektryzuje całe Podhale. Czy zagości w sercach mieszkanek reszty Polski? To się okaże! Jest niestety żonaty!

Podoba Ci się Staszek Karpiel-Bułecka, a może poszłabyś na randkę z Rafałem Brzozowskim?