W dzisiejszym kąciku kolejny przystojny aktor: Andrew Garfield, czyli nowy Spider Man, o bardzo charakterystycznej urodzie. Lubisz facetów z baby face? Anielska twarz, szczupła sylwetka i delikatne rysy twarzy…Czy taki powinien być facet przystojny?

Andrew Garfield jest przystojny, ale na pewno nie będzie podobał się Nam wszystkim, bo pomimo tego, że w tym roku stuknie mu 30stka, wciąż wygląda jak chłopiec! Na taki typ urody mówi się w Hollywood baby face. Andrew ma to coś w sobie, jest szczupły, ale wysportowany. Ma 179m i ciemno-brązowe oczy, okazały nos i regularne usta. Pomimo niewinnego wyglądu lubi nosić 2 dniowy zarost. Ten przystojny aktor podoba się Kobietom również z powodu swojej bujnej fryzury, która jest jego znakiem charakterystycznym. Falowane włosy w kolorze ciemnego-blondu Andrew zaczesuje do tyłu. Ma jeszcze jeden męski i seksowny znak, jabłko Adama, które już coraz rzadziej spotyka się tak wyeksponowane jak u Anderwa.

Nasz przystojniak rodził się w Kalifornii. W jego żyłach płynie amerykańsko-brytyjska krew. Jego rodzice przeprowadzili się z małym Andym do Wielkie Brytanii i tutaj już pozostali…Od zawsze chciał zostać aktorem, szybko dostał się, że szkoły teatralnej i grywał już na studiach na wielkich scenach. Doceniany za piękna wymowę i talent! Wielka sława przyszła po roli Eduardo w filmie Social Network, o założycielu Facebooka, jak również w głośnym filmie Nie opuszczaj Mnie. W 2012 roku dostał rolę Spider Mana, o której marzył przez 10 lat! Oj, ten seksowny mężczyzna jeszcze Nas zaskoczy…Czekamy na sesję rozbieraną…