Na stołeczym evencie Wielcy Małym, zorganizowanym dla ratowania piesków pojawił się przystojny Polak, o którym jakby nieco przycichło. Gdzie się podziewał Rafał Królikowski i dlaczego nie gra już w serialach?

Swojego czasu ten przystojny Polak był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów polskich. Słowiańska uroda i bezsprzeczny talent aktorski zaowocowały takimi produkcjami jak Lejdis, czy Usta Usta. Rafał grał również przystojnego concierga w Hotelu 52! Oj, nudziara stęskniła się za tym ciachem…

Przystojny, bo…

Rafał Królikowski może podobać się kobietom, bo ma typowo słowiańską urodę i to ,,coś” niedefiniowalnego, które przyciąga Panie jak magnez. Królikowski jest absolwentem warszawskiej PWST i od lat związany z warszawską sceną teatralną (Teatr Kamienica).

przystojny Polak

Rafał Królikowski/KAPiF

Ten przystojny Polak jest już po 40stce i chyba dobrze się z tym czuje, bo wygląda świetnie! Rafał ma figlarnie zaczesane, blond włosy, niebieskie oczy i 1.80m. Ten przystojny facet uwodzi nie tylko urodą, ale również głosem…Za swoje kreacje sceniczne dostawał już wielokrotnie nagrody ( w tym ważną nagrodę im. Zbigniewa Cybulskiego). Jego uwodzące spojrzenie i głos mogą zakręcić w głowie!

przystojny facet

Rafał Królikowski/KAPiF

Amantem być…

Rafałowi zdarzało się wyjątkowo często grać role amantów, czy kochanków! Sam przyznaje, że dobrze czuje się w takich kreacjach, a uwodzenie ma chyba we krwi. Własną żonę – dziennikarkę Dorotę Mirską poderwał w trakcie wywiadu o…sztuce uwodzenia! Wygląda na to, że Rafał wiedział jak przełożyć teorię na praktykę.

Rafał Królikowski

Rafał Królikowski/KAPiF

W wywiadach nieraz przyznaje również, że fascynuje go język ubiegłej epoki, to w jaki sposób mężczyźni rozmawiali z kobietami, jak je traktowali. Chciałabyś, aby wróciły czasy dżentelmentów? Takich, którzy pocałują w rękę i będą skakać wokół kobiety? Nudziara bardzo by chciała…

Najważniejsze fakty z życia Rafała Królikowskiego:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Urodzony w Zduńskiej Woli (niedaleko Łodzi)

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green]Jest bratem Pawła Królikowskiego (aktora, reżysera i ojca Antoniego Królikowskiego)

[dropcap_green] 3[/dropcap_green]Wystąpił w teledysku zespołu ,,Luźny Yanek” zespołu T.Love

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] Lubi grać w Teatrze Telewizji

[dropcap_green] 5 [/dropcap_green] Zagrał rolę Gustawa w Ślubach Panieńskich

[dropcap_green] 6 [/dropcap_green]Jest osobą bardzo rodzinną i kontaktową, chętnie pozuje z fanami, ale nie ujawnia faktów z życia prywatnego.

Ten przystojny facet jest chyba ideałem!