Jesteśmy coraz bardziej zabiegane, mamy mało czasu dla samych siebie i coraz częściej trudno znaleźć nam partnera, tego wymarzonego. Czasy się zmieniły, a w dyskotece średnia wieku jest dużo niższa niż kiedyś. Gdzie szukać? W internecie? Oto randka z internetu po polsku…

Czujesz, że twój czas ucieka i zostałaś sama. Bycie singielką ma swoje zalety i wady, ale chciałabyś wreszcie spróbować. Masz stałą pracę, mieszkanie, a nawet samochód, ale z nikim tego nie dzielisz? Smutno CI? To częste uczucie wśród młodych, dobrze sytuowanych kobiet, które osiągnęły już wiele w życiu, ale gdzieś w pogoni za marzeniami nie zdążyły z nikim się związać…I tutaj pojawia się alternatywne  źródło do poszukiwań, bo po co wychodzić do dyskoteki, czy biblioteki i wypatrywać potencjalnego księcia skoro jest INTERNET!

Szukając ideału…

Jak rozpocząć poszukiwania w internecie? Wystarczy włączyć pierwszy lepszy czat i już? Nie jest to takie proste jak się wydaje. Jeśli chcesz wchodzić na czaty to na pewno nie mogą być to pokoje ogólne, ale tematyczne. Wybierz temat, który interesuje Ciebie. Czaty są jednak mało interesującą ofertą, z racji tego, że najczęściej siedzą tam mało ambitni faceci, często tzw. trole internetowe, lub ludzie nastawieni na świntuszenie w internecie. Uważaj, na takie nicki jak szczeryszukadziewczyny, czy marcin34, często nicki mają tylko zmylić! Jeśli randka z internetu, to lepiej poszukaj na portalu społecznościowym (Fb, n-k) lub jakiejś zamkniętej internetowej społeczności!

Uważaj na…

Ktoś Ci się spodobał, długo rozmawiacie i co teraz? Czy randka z internetu w tzw. realu ma sens? Chyba do tego dążycie oboje, ale na co uważać? Podczas samych rozmów uważaj  przede wszystkim na przechwałki, jeśli facet naprawdę jest coś wart, to nie będzie się w necie tym przechwalał (wyjdzie już w realu)! Umawiając się na spotkanie absolutnie nie zgadzaj się na wsiadanie co cudzego samochodu, lub spotykanie późno na spacer, wybieraj czas za dnia w miejscach, gdzie są ludzie!

Powodzenia w łowach!