Red Lips to zespół, który szturmem wdarł się na polską scenę muzyczną. To chyba za sprawą bardzo charyzmatycznej wokalistki Asi, która dobrze wymyśliła sobie image, RED LIPS to tak naprawdę ona – bardzo lubi czerwoną szminkę i skórzane, obcisłe ubrania.

Wokalistka Red Lips to na pewno nie grzeczna dziewczynka i już kilkukrotnie próbowała zdobyć sławę. Przełomem był program muzyczny Must Be The Music, zespół został dostrzeżony i piosenka ,,To co nam było” stała się wakacyjnym HITem!

 

Kim jest Red Lips?

Ruda z Red Lips to Joanna Czarnecka, która pracowała już jako modelka! Aśka miała sesję w magazynie dla Panów CKM, była na jego okładce. Jak dostała się do CKMu? To za sprawą muzyki, mało kto wiem, że pseudonimem artystycznym Asi była AISHA i śpiewała kiedyś z Delfinem! Miała też udział w zespole ENERGY! Pamiętasz przebój ,,Czarne oczy” Ivana i Delfina? Jak widać dziewczyna o rockowym głosie zaczynała w zupełnie innym rodzaju muzyki!

red lips

Red Lips/KAPiF

Półfinał MBTM

Program Must Be The Music stał się już kultowy, to trochę taki polski Idol, który w latach 90tych odkrył całą masę wokalistów, którzy teraz żyją tylko z muzyki np. Brodka, Makowiecki, czy Flina. Z Must Be The Music jest podobnie, już kilku uczestników/grup zrobiło poważną muzyczną karierę i to nie taką na jeden sezon! Dzięki programowi wybili się między innymi zespół ENEJ, LEMON, a ostatnio głośno zrobiło się również wokół Tomka Kowalskiego! Red Lips wystąpił w odcinkach półfinałowych i niestety do finału się nie dostał, ale to nie przeszkodziło Rudej i zespołowi, aby już zaistnieć!

Co dalej?

Zespół nagrywa płytę, a w tym sezonie wychodzi nowa piosenka pt ,,Czarne i białe”, czy piosenkarka z Red Lips poradzi sobie? Asia na pewno budzi wokół siebie niemałe zamieszanie, ich piosenkę dostrzegła nawet sama Doda, która podobno śmiała się z nich na Instagramie, ale o czym to świadczy? Że zespół Red Lips może na dłużej zaistnieć w polskim showbiznesie i dobrze, bo potrzeba nam charyzmatycznej wokalistki na polskiej scenie muzycznej!