Też dobrze Ci zimową porą? Jesz, pijesz słodkie napoje, a kilogramy rosną…Marzysz, żeby schudnąć, ale nie wierzysz, że to w ogóle możliwe?

Nudziara prezentuje dzisiaj polską aktorkę, która od zawsze miała problem z efektem jojo, raz było jej mniej, innym razem więcej, ale teraz wygląda SUPER!

Edyta Olszówka należy do jednych z najsympatyczniejszych aktorek polskich, w wywiadach nigdy nie mówiła, że chciałabym schudnąć, jest świadoma swojego ciała, ale nudziara obserwuje Edytę i widzi jak ONA schudła!

Efekt jojo?

Kobiety, które mają efekt jojo wiedzą o czym mowa. Tyjesz w mig, czujesz każdego pączka na wadze, ale żeby schudnąć tylko troszkę potrzebny jest nieludzki wysiłek? Nie jesteś sama! W Polsce co 4 kobieta walczy z efektem jojo (nie omija to także panów). Efekt ten jest związany ze zwiększonym zatrzymywaniem wody w ciele i wolniejszym metabolizmem.

[question] Jak zapobiegać efektowi jojo

1.  Dieta – dużo nabiału, ciemnego pieczywa, kurczak, ryby

2. Ćwiczenia fizyczne – spalaj kalorie, uodparniaj się

3. Witaminy – pij echinaceę, zażywaj tran i wit.C

4. Psychika – pozytywne myślenie i nie dołowanie się![/question]

Edyta kiedyś i dziś

Olszówka pojawiła się na stołecznym evencie ,,Najlepsze dla urody” i oczywiście znów zaskoczyła smukłą figurą.

schudnąć

Edyta Olszówka na stołecznej imprezie! fot. KAPiF

Miała na sobie biało, czarną sukienkę i długie kozaki, które wyglądały bardzo seksownie. Nudziara od razu zwróciła uwagę na zadbane zęby aktorki oraz bardzo szczupłą sylwetkę. Edyta naprawdę wzięła się za siebie po otrzymaniu roli w serialu TVN! 

edyta olszówka

Edyta wygląda młodziej niż kiedyś!

Widać, że aktorka nie tylko dobrze się odżywia, ale również ćwiczy, bo ma dość umięśnione ręce!

sposób na schudnięcie

Udało jej się dużo schudnąć! fot. KAPiF

A tak Edyta Olszówka wyglądała jeszcze jakiś czas temu. Ciekawe, czy chciała schudnąć, bo faktycznie miała kilka kilogramów do przodu.

edyta1

Chyba nie za bardzo aktorka się tym przejmowała, bo zdarzało jej się występować w bardzo podkreślających kształtach kreacjach, ale faktycznie było jej więcej…

9

Ciekawe czy Edyta ma sprawdzony sposób na odchudzanie? Chciałabyś schudnąć tak jak Edyta Olszówka? Podejmij kroki, aby tak się stało!