Na Akcji wspierającej rejestrację potencjalnych dawców szpiku pojawiło się aż 5 sióstr Steczkowskich! Justyna nigdy nie ukrywała faktu, że pochodzi z wielodzietnej rodziny i że ma aż tyle sióstr! Jak mają na imię, co porabiają w życiu i czy któraś jest związana z muzyką?

Figura ,,Jusi”

Nudzi@ra od razu musi to napisać, Justyna Steczkowska niedawno urodziła córeczkę i zobacz jaką ma figurę! Jeśli zastanawiasz się czy mieć dziecko, a panicznie obawiasz się, że stracisz już na zawsze swoją figurę to spójrz na Steczkowską, wiadomo, że prawdopodobnie korzysta z pomocy trenera, ale każda Kobieta ma indywidualne predyspozycje i po 3 miesiącach do pół roku powinnaś spokojnie wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży!

siostry Steczkowskie

Steczkowskie/KAPiF

Siła sióstr

Zastanawiasz się, czy wszystkie siostry Steczkowskie romansują z muzyką? Będziesz w szoku, bo wszystkie dzieci Państwa Steczkowskich z Rzeszowa są muzykami i z tego żyją! Są dyrygentami, wokalistkami, wiolonczelistkami, grają również na saksofonach, basach i nie można zapomnieć o komponowaniu!

Oczywiście, Justyna jest najbardziej znaną ze wszystkich sióstr Steczkowskich, ale rodzina wyjątkowo trzyma się razem, siostry (szczególnie Justyna i Magda) chętnie pokazują się na Pokazach Mody, lubią Macieja Zienia!

Kto na zdjęciu?

siostrysiostry Steczkowskie/KAPiF

(siostry Steczkowskie od lewej)

Magda – wokalistka, altowiolistka, kompozytor

Cecylia -wokalistka, skrzypaczka

Justyna – wokalistka, kompozytorka, skrzypaczka

Krystyna – wokalistka, skrzypaczka

Agata – dyrygentka, pianistka, wiolonczelistka, kompozytorka

Kiedy są razem?

Siostry Steczkowskie przyznają, że ciężko im tak zorganizować życia, żeby spotykać się wszystkie razem, ale w takie święta jak Wielkanoc, czy Boże Narodzenie rodzina spotyka się. Stół Steczkowskich ugina się wtedy od jedzenia, a rodzina spotyka się w domu rodzinnym w Rzeszowie, gdzie wszystko się zaczęło. Siostry są podobne z wyglądu do siebie, ale same przyznają, ze mają zupełnie różne charaktery. Ciekawe, która z nich jest najbardziej uparta…

Które siostry Steczkowskiej są według Ciebie najładniejsze?

Justyna nadal tworzy?

Nie jest tak, że Steczkowska osiadła na laurach, ciągle tworzy, w ciągu roku gra kameralne recitale, koncerty dla fanów, śpiewa ,,Dziewczynę Szamana” i inne przeboje, które powstawały przy współpracy Grzegorza Ciechowskiego. Jej płyta sprzedała się już w ponad milionie egzemplarzy!