Jak już wiemy moda bywa kapryśna i lubi zataczać kręgi. I tak jest tym razem, bo te modne spodnie trzymają się już kilka sezonów, powiedziałybyśmy, że sinusoidalnie, bo ich wzloty i upadki obserwujemy od późnych lat 90. Oto CYGARETKI!

Gwiazdy kochają spodnie cygaretki! I nie ma się co dziwić, bo spodnie cygaretki to taki złoty środek pomiędzy elegancją, a luzem. Te modne spodnie są takie wyjątkowe, bo mają charakterystyczną długość 7/8, a szczególnie modne są spodnie cygaretki w kolorach pastelowych i granatowych. Rzecz jasna w okresach letnich każda ma ochotę na odrobinę odmienności od ciemniejszych stylizacji i jeśli przez przypadek lub celowo zawita przykładowo w Mohito, albo Orsay to znajdzie takie spodnie dla siebie!

Pasują tylko wysokim dziewczynom?

Często w internecie pojawia się pytanie, czy cygaretki pasują tylko wysokim i szczupłym dziewczynom. Nie ma jedno znaczej odpowiedzi na to pytanie, dlatego, że i spodnie cygaretki przez lata zmieniły swój wygląd. Jeśli mowa o klasycznych, slimowanych cygaretkach (czyli zwężanych w dół) to musisz brać pod uwagę, że szerokie uda nie będą dobrze się prezentowały, problem mogą stanowić również obfite łydki.

Jessica Alba wygląda w cygaretkach obłędnie, specjalnie podwija swoje klasyczne spodnie tak, aby były krótsze. Jennifer Lopez również uwielbia cygaretki, ale mimo swojej niekwestionowanej urody na gorszą figurę od Jessicki i ją spodnie tej długości i w tym fasonie po prostu poszerzają!

Gdzie kupię klasyczne spodnie cygaretki?

Cygaretek u Nas Ci dostatek, trzeba tylko się rozejrzeć. Na pewno dostaniesz kilka bardzo fajnych modeli w Mohito, znajdziesz tutaj kolorki najmodniejsze tego lata, czyli mięta, turkus i błękit, ale również bardzo neutralny beż i rudo-brązowy. Na ten ostatni możesz z powodzeniem decydować się myśląc powoli o stylizacjach jesiennych, bo zapowiada się jesienny sezon na camel i musztardę! Mohito nie będzie jedyną sieciówką z modnymi cygaretkami, na spodnie poluj również w Top Secret, Reserved, a nawet New Look!