W internecie można napotkać sugestywne hasła typu ,,szukam sponsora”, ,,szukam stałego sponsora”, a portale z ogłoszeniami ,,towarzystwa za seks” stają się coraz bardziej popularne. Jak to możliwe, że ,,mądra, zgrabna i ładna” proponuje swoje ciało w zamian za dobre pieniądze zamiast znaleźć fajnego faceta ,,za darmo”.

W Polsce sponsoring jest popularnym zjawiskiem, chociaż nudzi@ra ma wrażenie, że to taka tajemnica Poliszynela, niby nikt nic nie wie i nie korzysta, ale anonimowo co 4 studentka deklaruje, że miała już ,,doświadczenia” z tym związane

Szatynka z doktoratem pozna Pana…

Z analizy wpisów na forum oraz po przeszperaniu kilku stron z anonsami o sponsoringu można wywnioskować, że Kobiety ogłaszające się w internecie nie należą wcale do grona niewykształconych panien z patologicznych rodzin. Aż 70% Pań na portalach tego typu deklaruje studiowanie, albo dyplom licencjata, czy magistra. Coraz częściej pojawiają się również wpisy Pań z doktoratami, które w zamian za ,,dobre pieniądze”, ,,wynajem mieszkania”, albo ,,sprytny, miejski samochodzik” są w stanie zrobić wiele w sypialni. Reguła jest taka, że im bardziej wykształcona i zadbana Kobieta tym większe wymagania finansowe miewa.

22

Łatwa kasa

Co ciągnie dziewczyny do sponsoringu? – Łatwa kasa – przyznaje jedna z Kobier reklamujących się na portalu tego typu. Młoda, zgrabna, ładna dziewczyna w trakcie studiów podyplomowych z bilogii twierdzi, że na ,,rynku” fajnych, wolnych facetów brak, bo wszyscy normalni są już po ślubach, albo w stałych związkach, a samej ciężko opłacić mieszkanie z pensji pracownicy biurowej, kiedy rodzice na wsi wiążą koniec z końcem. Nasza bohaterka ma 1 regularnego sponsora, biznesmena samotnika. Opłaca jej mieszkanie i daje miesięcznie na shopping, w zamian nie chce rozmów, tylko seks.

Gorzka pigułka

Kobiety w dzisiejszych czasach mają coraz mniej skrupuł – przyznaje jeden ze sponsorów (prowadzi sieć hurtowni, śpi kilka godzin dziennie, nie ma czasu na życie prywatne). Według niego Kobiety myślą tylko o pieniądzach, zakupach i modnych ciuchach, perfumach. Dla niego to układ idealny – ON ma pewność, że jego utrzymanka za odpowiednie pieniądze ,,nie skorzysta z innych usług”, a nałożnica jest pewna ,,dopływu gotówki”.

Zazdroszczę czasem…

Nie ma czego! Wiele Kobiet tak ,,zarabiających” przyznaje, że trzeba ,,wyłączyć emocje”, a to jak będzie sponsoring rzucał na przyszłość – niewiadomo. Poza tym, seks dla pieniędzy nie ma wielu przyjemnych aspektów, sponsorzy mają zresztą różne ,,upodobania”. Co Ty o tym myślisz?