Kim Kardashian wypracowała sobie przez lata pewnie stały image, który charakteryzuje się motywami skórzanymi, świecącymi dodatkami, eleganckimi torebkami i dość drapieżnym lookiem. Kim jest teraz w ciąży więc jej styl pewnie nieco złagodnieje, ale podejrzewamy, że znów szybko zrzuci dresy i włoży coś seksownego i skórzanego, zobacz jak skomponować modne ubrania w stylu Kim Kardashian:

Powiało modą prostu z USA, Kim lubi się wyróżniać, a jej ulubionym kolorem jest zdecydowanie czarny, oto styl Kim Kardashian:

1.

W pierwszym zestawieniu mamy czarną, skórzaną sukienkę z baskinką i dużym przezroczystym wycięciem na dekolt (She Likes, 90zł), botki ze złotymi ćwiekami na koturnach i 17cm obcasach (She Likes, 250zł), ołówkową biało-czarną, obcisłą spódnicę (New Look, 50zł) i czarną, lakierowaną torebkę ze złotym paskiem (New Look, 60zł)

2.

W drugim zestawieniu bardzo modna, atłasowa sukienka z kołnierzem i przezroczystym dekoltem, ramiona udekorowane złotymi ćwiekami (Are You Fashion, 124zł), klasyczne, czarne, lakierowane szpilki z czerwoną podeszwą (Prima Moda, 649zł). Obowiązkowo obecna jest również krótka, skórzana spódnica z ćwiekami na bokach (Top Secret, 99zł) i seksowna sukienka na ramiączka (Top Secret, 99zł). To zdecydowanie styl Kim Kardashian!

3.

Ostatnie zestawienie to styl KimKardashian w wersji glamour, w którym często się pojawia, lubi wtedy zakładać połyskujące rzeczy takie jak złote buty (Kazar, 469zł), seksowna sukienka ze złotymi pasami (Top Secret, 99zł). Czasem pojawia się również w bardzo obcisłych legginsach, oczywiście imitujących lateks (Lavishalice, 50zł). Do całości dorzucamy pierścionek (Accessorize, 50zł)

Jeśli chcesz ubierać się w stylu Kim Kardashian to możesz to zrobić za dużo mniejsze pieniądze niż ona! Taki look jaki propaguje Kim jest seksowny, uwodzicielski z lekką nutką elegancji, będzie pasował zarówno szczupłym Kobietkom, jak i Ty krąglejszym – spójrzcie jaka jest Kim, to nie jest typ modelki, ale wygląda lepiej niż niejeden Aniołek Vicoria’s Secret! Nam styl Kim Kardashian się bardzo podoba!