Styl Kate Moss jest tak niepowtarzalny, że wiele kobiet na całym świecie zrobi wszystko, żeby ją skopiować. My również zachwycamy się gustem Kate, a raczej jej stylistów, do których sama się oficjalnie przyznaje. Na jednej z londyńskich ulic uchwycono Kate Moss w wyjątkowo kobiecym wydaniu, taka stylizacja jest zdecydowanie w stylu nudziary!  Spróbujmy więc i my poszukać modnych ubrań w stylu Kate Moss z ulic Londynu:

Kobieca i elegancka stylizacja, wszystko idealnie dopasowane, pokazuje jaki jest codzienny styl Kate Moss! Cygaretki spodnie w kolorze niewinnego, pudrowego różu odmładzają, buty z ostrym noskiem nadają kobiecości, a do tego luźna, czarna koszula z kołnierzykiem i minimalistyczna, czarna torebka. Cały zestaw kosztuje ponad 10000zł w przeliczeniu na złotówki! Ale my postaramy się skomponować podobny zestaw za dużo mniejsze pieniądze, czyli jak się ubrać na co dzień w stylu słynnej top modelki:

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Czarna bluzka koszulowa Top Secret, 39,99zł

Klasyczne szpilki z lakierowanym noskiem Sarenza.pl, 154zł

Pudrowo różowe cygaretki Mohito, 129,99zł

Oprócz modnego zestawu ubrań, Kate Moss ma również klasyczne dodatki, zobaczcie, gdzie można kupić takie same w przystępnej cenie:

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Okulary Reserved, 39,99zł

Pierścionek Apart, 109zł

Torebka Top Secret, 39,99zł

Łańcuszek Apart, 154zł

Tak ubrana możesz iść do pracy, na spacer, na spotkanie. Czarny dobrze wygląda w połączeniu z modnymi kolorami pastelowymi, należy jednak uważać, żeby nie przedobrzyć. Codzienny styl Kate Moss jest atrakcyjny i wyważony, dlatego taki uniwersalny. Jak na nasze oko ta stylizacja to HIT!

www.fashionandlifestyle.pl