Marta Grycan to nazwisko elektryzuje polski showbiznes od wielu miesięcy. Żona znanego cukiernika i miłośniczka suto zastawionego stołu kocha blichtr i przepych. Skąd pochodzą ubrania Marty Grycan, gdzie je kupuje? Czy to totalny kicz, a może ekstrawagancki hit?

Marta Grycan to żona cukiernika Adama Grycana, ale mało kto wie, że sami Grycanowie nie są największymi potentatami cukierniczymi. Cukiernie Grycan, gdzie napić można się naprawdę dobrej kawki i zjeść deser lodowy należą do teścia Marty – Zbigniewa Grycana, który w oficjalnym oświadczeniu jasno stwierdził, że odcina się od ,,bywania” synowej na salonach! Pani Marcie to jednak nie przeszkadza i niczym sławne Kardashianki, zarówno Marta jak i jej dwie córki chętnie pozują na ściankach, ubierają charakterne kreacje i dobrze się przy tym bawią!

styl Marty Grycan

Marta Grycan z mężem/KAPiF

Jaki jest styl Marty Grycan?

,,Grycanka” lubi błyszczeć na ściankach! Sukienki przed kolano to główny element wystroju Pani Grycan, widać inspiracje modowe pokazami w Mediolanie, gdzie dużo jest blichtru, złota i srebra i w takich kolorach lubi występować Marta. Nie stroni również od elementów skórzanych i lateksowych. Sama przyznaje, że lubi swoje kobiece kształty i będzie je eksponowała! Jej kolor to zdecydowanie zieleń! Widać to po częstotliwości zakładania modnych ubrań w tym kolorze, lubi zarówno zgniłą zieleń, a nawet seledyn! Jest posiadaczką ognisto rudych włosów więc zieleń podkreśla jej urodę! Słynna cukierniczka nie pogardzi również butami na niebotycznych obcasach, szczególnie Louboutinach!

Koronka i bandażowe kroje – to styl Marty Grycan

Nudzi@ra obserwuje Martę i zauważa, że styl Marty Grycan ciągle się zmienia, na co dzień widać inspirowanie się stylem pin-up girl i amerykańskim latami 60. Marta korzysta z porad stylistów, ale część kreacji wybiera sama. Jedno jest pewnie – w modnych ciuchach Marty nie powiewa nudą, chociaż czasem wychodzi misz-masz modowy, pomieszanie z poplątaniem i niezbyt udany efekt, szczególnie, gdy zakłada bardzo zwiewne, długie sukienki w mocne kwiaty!

Widać, że ubrania Marty Grycan to często drogie marki Dior, Armani, Louboutin…Czy znana metka zawsze daje fajny efekt? Nie zawsze, ale co by nie napisać, Marta Grycan to barwny ptak polskiego showbiznesu!