W tym roku Festiwal w Cannes przebiega jak zwykle w ekskluzywnej atmosferze. Do tej elitarnej części Francji zjechały się gwiazdy z całego świata, oczywiście z przewagą aktorów z Ameryki. Wśród setek pięknych stylizacji, nudziara przybliży najpiękniejsze sukienki Festiwalu w Cannes 2013, oto one:

Nicole Kidman olśniewa w tym roku na Festiwalu w Cannes, każda kreacja, którą wkłada jest nie tylko dopasowana do jej figury, ale również wieku i jasnego koloru skóry. Oto sukienka w stylu lat 50. od Diora z kolekcji haute couture. Sukienka wygląda jak małe dzieło sztuki (wiosenne kwiaty) na które narzucono grubą, kremową koronkę. Do sukienki dobrano buty w najmodniejszym kolorze tej wiosny: malinowe, oczywiście z ostrymi noskami. Do tego typu sukienek upinaj włosy w koka, lub wysoko do góry!

Zhang Ziyi w propozycji od Caroliny Herrery, sukienki gwiazd bywają dziwne, ale ta przyciągała wzrok fotografów dzięki efektowi czarno-białego negatywu. Do dość strojnej kreacji Zhang wybrała srebro-czarną torebkę i bardzo okazałą kolię. Jak widzisz, ta sława również postawiła na upięte włosy.

Słynna modelka Cara Delenvingne w sukience od Burberry, mała czarna zawsze zrobi wrażenie i inne sukienki gwiazd mimo, że bardziej strojne nie dorównywały propozycji od Domu Mody Burberry

Carey Mulligan, gwiazda Wielkiego Gatsbiego wybrała pudrowo-różową sukienkę od Diora, oczywiście z kolekcji haute couture. Doskonale dopasowana i delikatna, sukienka jest bez dwóch zdań piękna, mamy tylko obiekcje, czy pasuje tak jasnej blondynce jak panna Mulligan?

Dziewczyna Christiano Ronaldo postawiła na skąpą sukienkę, Irina Shayak zdecydowania przyciągnęła uwagę wszystkich fotoreporterów nie tylko śliczną kreacją, ale również makijażem i lśniącymi jak z reklamy włosami. HIT!

Cheryl Cole, piosenkarka w zachwycającej sukience Chezza, kolor wina nie była, aż tak popularny w tym roku w Cannes, ale dzięki temu stylizacja Cheryl Cole wydawała się taka niecodzienna! Piękna suknia do ziemi z koronką i tysiącami drobinek, do tego fryzura lekko podniesiona do góry. Gratulujemy wyboru!

A na deser mamy sukienki gwiazd, które wpasowały się w klimat Black&White tak uwielbiamy przez projektantów w tym roku. I tak: Zoe Saldana w sukience od Emanuela Ungaro, Carey Mulligan w propozycji od Vionner, Rooney Mara i Jennifer Lawrence w prostych sukienkach od Diora i Emma Watson w eleganckiej kreacji również od Diora!

Te sukienki na Festiwalu w Cannes zachwycają, którą byś wybrała?