Mimo, że lato w pełni, w sklepach już pojawiają się wyprzedaże. Co warto upolować w tym sezonie? Jakie modne ciuchy przydadzą mi się na jesień? Zanim wybierzesz , pomyśl co możesz wykorzystać, a nie wrzucić do szafy…

W sklepach sieciowych, aż roi się od napisu SALE, gorączka letnich wyprzedaży nadchodzi! Ale, czy warto wydawać pieniądze na coś co założymy zaledwie kilka razy, a potem rzucimy w kąt? Zastanów się zanim i Ciebie ogranie gorączka letnich wyprzedaży, My wychodzimy z założenia, że część pieniędzy możesz zachować na zakupy typowo jesienne – może jakieś nowe, modne botki? Albo płaszczyk? Kupując rzeczy letnie narażasz się na dwie rzeczy, po pierwsze – na to, że wyjdziesz w TYM jeszcze tylko kilka razy, bo przecież upały zaraz się skończą, a po drugie- że w przyszłym sezonie będzie już TO nie modne i do wyrzucenia. Sklepy kuszą jak mogą, tanie ubrania zaczynają się już od 19,99zł

Dlaczego tak tanio?

Zastanawiałaś się jeszcze nad jedną, ciekawą rzeczą? Nagle ubrania warte sporo pieniędzy, te na które trzeba było odkładać, mają niższą cenę niż bazarowe bluzeczki i sukienki? Niestety, ta prawidłowość to smutna rzeczywistość, że prawie przez okrągły rok przepłacamy za ciuchy, że to bardzo tanie ubrania z drogimi metami po prostu!

Co warto kupić na wyprzedaży?

Buszując po letnich wyprzedażach warto jednak zwrócić uwagę na kilka wartych do zakupu rzeczy.

Kupując na wyprzedażach szukaj ubrań, które przydadzą się już na jesień, albo takie, które są uniwersalne, co warto mieć? Oto 3 kobiece porady:

1. Przede wszystkim: strój kąpielowy. W każdym sezonie promuje się jakiś określony model, ale tak naprawdę wystarczy kupić nieśmiertelne bikini i zawsze będzie modne, a przecenione stroje kąpielowe są warte zainteresowania!

2. Po drugie: bielizna. Podobnie jak stroje kąpielowe bieliźniarskie, żeby nie być gorsze od innych wystaw też wyciągają napis SALE. Dzięki temu, do Twojej kolekcji może dołączyć ładny stanik push-up, czy majtki za niewielkie pieniążki

3. Po ostatnie: ciuchy cięższe, grubsze. Zawsze na wyprzedażach letnich sklepy wieszają towar, który został jeszcze z wczesnej wiosny. Te tanie ubrania, a na pewno tańsze nadal będą modne jesienią, dzieli ich tylko trzy miesiące różnicy! Warto więc rozejrzeć się za dzianinowymi sweterkami, może botkami, czy dłuższymi spodniami?

Jeśli zastanawiasz się jak kupować na wyprzedażach to podpowiadamy: rozsądnie i z głową! Nie decyduj się na kolejny T-shirt, czy króciutką, zwiewną spódniczkę, której i tak nie założysz! Ciekawe, czy upolowałaś jakieś tanie ubrania i nie żałujesz?