To fason raczej dla wyższych Kobietek i odważniejszych. Te spódnice przypominają trochę styl hippie: na gumce, marszczone lub plisowane, czasem o asymetrycznej długości. Spodobają się Kobietom lubiącym soczyste kolory i wzory. Jak dobierać do nich modne ubrania i gdzie ich szukać? Trend 2013!

Maxi spódnice to zdecydowany trend 2013, upodobały sobie domy mody Charles i Unconditional, nie dziwimy się dlaczego, spódnice świetnie prezentują się na dość szczupłych i wysokich modelkach. Jeśli znudziły Ci się zwykłe fasony, te spódnice zaskoczą Cię swoją asymetrycznością (z przodu zazwyczaj za lub przed kolano, a z tyłu długie do ziemi). Wśród najgorętszych tej wiosny znajdą się również typowo cygańskie, długie, w kolorach mięty, granatu, czerwieni, w drobne kwiaty, a  nawet afrykańskie safari! Fajny ten świeży trend 2013?

Ten trend 2013 będzie bardzo popularny. Jeśli jesteś wysoka i szczupła to zdecydowanie możesz to nosić. Z czym zestawiać tak intensywną spódnicę? Nie przesadzaj z górą, może to być zwykły, gładki Top, albo T-shirt (powinien być dość obcisły), takie spódnice dobrze wyglądają również do ramonesek i biker boots, ciężki charakter jest teraz z modzie! Nie przesadzaj z dodatkami i unikaj tych etnicznych, bo co za dużo to nie zdrowo! Bardzo dużo propozycji znajdziesz w Top Shop!

Skusisz się na którąś? Te modne spódnice będą tylko chwilowym romansem modowym, ich popularność niestety szybko minie i trzeba się zastanowić, czy warto na trzy miesiące kupować taką rzecz. Mają jednakże swoje zalety, ten trend 2013 jest w większości na gumce, więc będzie pasował większości dziewczyn…My, zanim pójdziemy na łowy jeszcze się zastanowimy nad kupnem takiej spódniczki!

Czy, wiesz, że taki trend 2013, czyli MAXI spódnice to ulubiony ciuch gwiazd? Na punkcie MAXI spódnic oszalały Jessicka Alba i siosty Kardashian, które przy każdej większej okazji prezentują się w takich spódnicach. Jak wiesz siostry Kardashian nie należą przecież do najwyższych dziewczyn, a jedna i One zakładają taką spódnicę! Jak z tego wniosek? Jeśli czujesz się dobrze w jakimś ciuchu to nie zawahaj się go włożyć!