Ubrania z printemmodne od dłuższego czasu, szczególnym zainteresowaniem cieszyły się bluzy z printem zwierzęcym i legginsy z nadrukami, nieźle miały się również ubrania z printem wyglądającym jak fototapeta.

W tym sezonie przyszedł czas na krok dalej! Nie wiadomo, czy moda przyjmie się pod ojczystą strzechą, ale Brytyjki wyjątkowo często komentują ubrania z printem w stylu animy. Kolorowe, szalone, ze streczem, a więc obcisłe i mega pozytywne. Pasują dziewczynom do 30 i można je dostać w internecie.

Wśród masy zachodnich sklepów internetowych oferujących ubrania z printem w stylu animowanym nudziara wykopała sklep BlackMilk posiadający modne legginsy, sukienki, bluzy, a nawet buty tak szalone, że niewiele odważy się je nosić. Ale nudziara mogłaby się założyć, że i polskim szafiarkom spodoba się pomysłowość i charakterek tych ubrań.

Szalone kiecki!

Widziałaś kiedyś sukienkę z taką animą? Sama nazwa może dużo mówić Adventure Time Bro Ball LSD! Sukienki wykonane są z przyległego do ciała materiału, można wybierać od kolorowej animy, przez znane postaci z bajek, aż po Harrego Pottera! Odważyłabyś się tak pokazać na nudnych, polskich ulicach?

4

sukienki Black Milk /mat.prasowe

Wzorzyste legginsy

Te ubrania z printem przyprawiają o zawrót głowy, ale jako już w tamtym sezonie spotkałyśmy się w polskich sieciówkach z legginsami z printem, te prezentowane poniżej nie powinny już tak zaskakiwać. Do takich legginsów wystarczy gładki top, a i tak będziesz wyróżniała się na całej szerokości ulicy!

2

legginsy Black Milk/mat.prasowe

Bajkowe stroje kąpielowe 

Projektantki Black Milk faktycznie wyobraźni odmówić nie można, z zachodu idzie do nas moda na jednoczęściowe stroje kąpielowe (znów), ucieszy to zapewne wiele dziewczyn, które wstydzą się pokazywać w bikini. Ale co powiesz na stroje kąpielowe z bajkowymi printami. Czy to, aby nie za dziecinne?

3

stroje kąpielowe/ mat.prasowe

Buty z krainy czarów 

Nudziara ma nieodparte wrażenie, że buty mogłyby spokojnie posłużyć Alicji w krainie czarów, ale odpowiednio zestawione mogą dawać piorunujący efekt. Zwróć uwagę na wysokość koturny w tych ekstrawaganckich butach!

5

ekstrawaganckie buty/mat.prasowe