Ostatnio, słynna modelka z Wielkiej Brytanii, Kate Moss, której lata świetności już przeminęły, ale dobry gust pozostał odważyła się założyć biało czarną sukienkę w cętki projektu Marca Jacobsa.

Widać, że Kate dobrze czuje się w błysku fleszy, a sukienka w cętki zrobiła furorę…Na takie cacko możesz sobie pozwolić i Ty, bo zwierzęcy wzór, szczególnie lampart prezentuje się w tym sezonie całkiem nieźle i takie modne ubrania znajdziecie w wielu sieciówkach:

Wiele kobiet nie jest przekonana do motywów zwierzęcych, bo kojarzą je z małomiasteczkowym stylem i czymś bardzo kiczowatym, tak naprawdę boimy się tych wzorków gdyż mamy problemy z dobraniem do nich całej reszty. Oto zasady jakim powinnyście się kierować, dy wybieracie motywy zwierzęce np. cętki lamparcie lub tygrysie

1 . Jeśli spódniczka w lamparta brązowego to bluzka w lamparta białego, a nie brązowego, czyli staramy się nie zlewać ze sobą tego samego koloru, ale wzór powinien zostać ten sam (jeśli chcecie być całe w ubrania w lamparta)

2. Najlepiej do ubrania w lamparta dobrać gładką drugą część np. spodnie rurki w cętki lamparcie i gładka bluzeczka (elastyczne i bardzo dobrze piorące sięznajdziesz np. w Gattcie)

3. W tym sezonie zapominamy  o zeberkach i postawić właśnie na lamparcie cętki. Co ciekawe ten wzór -obecny jest nie tylko na bluzkach i spodniach, znajdziemy go również na butach. W USA takie lamparcie trampki noszą wszystkie nastoletnie gwiazdy Punk

4. Do motywu zwierzęcego np. cętek bardzo dobrze pasuj bluzki lub T-shirty z nadrukami

5. Do motywu zwierzęcego w cętki nie można przesadzać w mocnym makijażem, efekt nie jest zachwycający! Postaw na naturalny, lekko brzoskwiniowy look!

Co znajdziemy w sklepach lamparcie w cętki? Gdzie kupić takie modne ubrania:

Blazer w cętki River Island 130zł

Płaszcz w cętki River Island 350 zł

Chusta w cętki River Island 70zł

Spódnica w cętki River Island 95zł

Szorty w cętki River Island 55zł

Buty Vans w cętki 170zł

Zegarek ASOS 125zł

F&LS POLECA!