Edyta Górniak znów się popisała! Jej ostatnia stylizacja z The Voice of Poland była świetna i może być fajną podpowiedzią na Twoją stylizację. Ubrania w stylu Edyty Górniak możesz wystroić się na sobotnią imprezkę, ale również na popołudnie z koleżankami.

W stylu Edyty Górniak, czyli…

Edyta Górniak w każdym odcinku The Voice of Poland stawia na nowoczesny look, dużo się dzieje w jej stylizacjach! Ten look można spokojnie nazwać dość ,,zadziornym”, bo diva lubi szpilki na wysokich obcasach i obowiązkowo z ostrymi noskami. Dodatkowo, w jej stylizacjach pojawiają się skórzane elementy np. ołówkowa spódniczka ze skóry, czy ramoneska. Do tego modna bluzka z printem zwierzęcym i gotowe!

ubrania Edyty Górniak

Edyta Górniak/KAPiF

Jak ona się ubrała?

Bardzo modnie! Edyta zdecydowała się na typowo brytyjski, nowoczesny look. Zestawianie ze sobą skóry z printami (np. zwierzęcymi) to strzał w dziesiątkę! Po pierwsze; ubrania Edyty Górniak są ,,młode”, wygląda w nich od razu z 5 lat w dół, poza tym czerń rozjaśniona jest lakierowanymi szpilkami w kolorze cielistym – to wydłuża nogę i wysmukla figurę. Zwróć również uwagę na delikatny, nieprzesadzony makijaż z ostrym elementem czerwonej szminki i lekkim nieładem na włosach – doskonałe połączenie!

Edyta Górniak

Edyta Górniak/KAPiF

Gdzie kupić podobny zestaw?

Jeśli podobają Ci się ubrania w stylu Edyty Górniak to zdecydowanie powinnaś wybrać się na zakupy, bo w tym sezonie skórzane, ołówkowe spódnice i sweterki z pintami zwierzęcymi znajdziesz w wielu sieciówkach, buty w stylu nude (oczywiście wysokie szpilki) to kolejny MUST HAVE tego sezonu!

w stylu Edyty Górniak

www.sheinside.com/DeeZee/Mat.prasowe LPP Group

Sweter z nadrukiem lwa www.sheinside.com ok.150zł

Szpilki w kolorze nude DeeZee 99,00zł

Spódnica skórzana Mohito 119,00zł

W takim zestawie możesz chodzić wszędzie, jest niezobowiązujący, modny i bardzo w stylu Edyty Górniak! Wybierając takie ubrania nie zapomnij o dodatkach, może jakaś oversizowa torebka, albo rockowa kopertówka? Wszystko zależy oczywiście od okazji!

I co? Ubrałabyś się tak? Ubrania w obecnym stylu stylu Edyty Górniak możesz z powodzeniem nosić na każdą okazję, a koleżanki będę tylko patrzyły z zazdrością!