Sezon na stylizacje trwa! Gwiazdy polskie zrobią wszystko, żeby się wyróżnić i tak było tym razem na stołecznym evencie ,,Najlepsze dla urody” na którym pojawiła się oczywiście śmietanka polskiego showbizu (raczej tego płci żeńskiej).

Panie wystroiły się zgodnie z charakterem okazji, a więc było na bogato i elegancko! Dominowała czerń i bieli, a nudziarze w oko wpadły dwie celebrytki, które zdecydowanie wyróżniały się wśród innych Pań. Jak się ubierać w stylu gwiazd? FOCUS na stylizacje naszych celebrytek:

Polska Scarlet Johanson?

Faktycznie zasługuje na to miano? Kwaśniewska lubi dobrze wyglądać, a tą stylizacją potwierdza, że potrafi się ubrać. Nudziara nie będzie dyskutować nad sympatią do tej celebrytki, ale jednego jej odmówić nie można – gustu. Ubrania w stylu Kwaśniewskiej mają w sobie dużą dozę elegancji i powiewów paryskich. Tutaj miała na sobie czysto białą, rozkloszowaną sukienkę z regularnym tłoczeniem, klasyczne zielone szpilki i piękną, srebrną kopetrówkę.

2

Ubrana w stylu gwiazd Amerykańskich fot. KAPif

 Ale córka byłego prezydenta dba o cały pakiet i jej makijaż także należy zaliczyć do jednego z najbardziej udanych na tym evencie. Delikatny, stonowane, ale świeży i nie ciężki. Rozświetlacz na policzkach i lekka, łososiowo-różowa szminka fajnie skontrasotwały się z ciemnymi włosami celebrytki. Kolczyki również na duży plus!

4

Kwaśniewska zawsze goni za najnowszymi trendami w modzie

7

Świetna, srebrna torebka-puzderko i kolczyki wyróżniały ją z tłumu celebryckiego!

Sexy Edyta!

Kolejna seksowna odsłona tancerki. Ubrania w stylu Herbuś zaczynają być coraz bardziej kobiece, Edyta nigdy nie stroniła od dużych dekoltów, ale tym razem było jeszcze odważniej, choć udało się zachować klasę. Edyta miała na sobie ,,małą czarną”, a na to narzucone satynowe bolerko. Charakteru dodała lakierowana kopertówka. Edyta mogłaby tylko postawić na buty z ostrymi noskami!

1

Edyta lubi seksowny minimalizm fot. KAPiF

Makijaż Edyty dodał charakteru całej kreacji, plus za taki sam kolor szminki i paznokci! Fryzura w stylu ,,messy” będzie bardzo modna nadchodzącej wiosny!

6

Ubrana w stylu gwiazd?

8

Buty z okrągłymi noskami zastępują znów ostre przody!

Która celebrytka wyglądała bardziej w stylu gwiazd?